Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: apteki internetowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

basia3151

Napisano 04 wrzesień 2019 - 10:14

Ja szczerze mówiąc nie znam za bardzo nic ciekawego. Ale czy jesteście może w stanie polecić mi jakąś firmę od rejestracji nowych leków? Czy np. ta rejestracja leków jest Waszym zdaniem warta uwagi?

W odpowiedzi do kolegi deriro odnośnie rejestracji leków - znam i polecam tę firmę: https://www.regulato...acja-lekow.html - oprócz rejestracji leków zajmują się też rejestracją suplementów diety i wyrobów medycznych, (ostatnio popularne jako alternatywa dla dłuższych procesów rejestracyjnych w przypadku leków).


bartosz153

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:48

Bardzo często korzystam z aptek internetowych. Nie muszę stać w kolejkach, a wiadomo jak jest, często traci się na to mnóstwo czasu. Ja niestety żyję w biegu, praca, dom, inne zajęcia, dlatego jak najwięcej rzeczy zamawiam przez internet z dostawą do domu. Moja ulubiona apteka to https://www.aptekaopt.pl/   
 


michalwu

Napisano 02 sierpień 2019 - 14:29

Jak najbardziej, korzystam z apteki internetowej, bo to wygoda i przede wszystkim oszczędność, a po co chodzić i szukać czegoś po aptekach, skoro mamy to w sieci. Ostatnio kupowałem coś na zgagę i refluks - https://www.aptekage...4-kapsulek.html, oraz kilka podstawowych rzeczy do domowej apteczki. Paczka przychodzi na następny dzień, więc jest to bardzo szybkie ;)


anuka

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:43

Ja kupuję w DOZ ale głównie stacjonarnie, mam aptekę obok miejsca pracy, więc nie jest to dla mnie problem. Dodatkowy plus dla nich, że wprowadzili już możliwość realizacji e-recepty, bo to ogromna wygoda. 

ooo, a jak taką e-receptę dostać? To lekarz jakoś wystawia? Potem co powinnam pokazać w aptece bo rozumiem że papierka nie mam?


Napisano 13 kwiecień 2019 - 20:38

Ja kupuję w DOZ ale głównie stacjonarnie, mam aptekę obok miejsca pracy, więc nie jest to dla mnie problem. Dodatkowy plus dla nich, że wprowadzili już możliwość realizacji e-recepty, bo to ogromna wygoda. 


Freelancer

Napisano 11 kwiecień 2019 - 08:54

Często korzystam z aptek internetowych i nigdy nie miałem z tego powodu nieprzyjemności. Przynajmniej nie stoję w kilometrowych kolejkach ;P


cebulka

Napisano 09 kwiecień 2019 - 10:23

Chyba dość tanio jest w tej aptece: https://www.allecco....-probiotyk.html . Juz kilka razy przeglądałem ofertę innych aptek, a właśnie ten enterol był w tej aptece najtańszy.


hepina

Napisano 06 marzec 2019 - 23:09

Również wszystko co potrzebuję zamawiam z apteki internetowej.  :) Za bardzo nie widzę już sensu w chodzeniu do tych stacjonarnych aptek. Czasami nie muszę chodzić nawet do drogerii bo wszystko mogę znaleźć tutaj https://www.allecco.pl/kosmetyki.html


Napisano 03 marzec 2019 - 23:36

Czasy są takie, że apteka internetowa jest tak samo na topie i potrzebna jak sklepy internetowe. Ja wszystko co potrzebuję zamawiam na doz on line. Jestem mega zadowolona z tempa dostawy, dyskretnie zapakowana paczka, ceny ok.


aniolek

Napisano 11 luty 2019 - 11:58

Też często kupuję w aptekach internetowych :) Jest to dużo wygodniejsze no i łatwo można sobie porównać ceny. Zdecydowanie najczęściej zamawiam leki i dermokosmetyki na https://drmax.pl/. Mają naprawdę spory wybór no i atrakcyjne ceny, dzięki czemu dużo oszczędzam na aptecznych zakupach :D A przesyłki zawsze przychodzą bardzo szybko.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)