Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szkoła Forex


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Kacper Mostowski

Napisano 28 grudzień 2019 - 13:23

Ogólnie jestem zadowolony z warunków handlu tutaj. Praca z FxPro jest dla mnie niezwykle wygodna i skuteczna. Zarobiłem dobre pieniądze z tym brokerem w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Mam nadzieję na długą i owocną współpracę z nimi.


Kacper Mostowski

Napisano 26 grudzień 2019 - 23:10

Dobry broker dla doświadczonych traderów. Wysoka jakość usług, szybkie nowoczesne platformy, dużo dobrego oprogramowania transakcyjnego, szeroka gama narzędzi handlowych i sprawny proces wpłat / wypłat. Proces weryfikacji jest dość trudny, ale to cena wiarygodności.


Napisano 26 grudzień 2019 - 14:34

Z tym brokerem współpracuję od kilku lat. Są uczciwą firmą, i nie mają opóźnień w płatnościach. Pracowałem wcześniej z innymi, ale fxpro jest dla mnie najlepszy pod każdym względem.

 


Napisano 05 grudzień 2019 - 16:39

Całkiem dobry broker, i według mnie oferują najlepszą platformę. Spready są dość wąskie w porównaniu do głównych konkurentów, mają profesjonalny zespół wsparcia, który odpowiada bardzo szybko, dobre warunki pracy i są uczciwi wobec swoich klientów.

 


Denis Kozlowski

Napisano 05 grudzień 2019 - 14:46

.


Denis Kozlowski

Napisano 05 grudzień 2019 - 13:04

Do tej pory próbowałem tylko ich wersji demo, bo na razie przyglądam się im bliżej. Ale przyjaciel współpracuje z nimi od dawna i jest bardzo zadowolony. Z tego co mi się podobało na tym etapie, to mogę zauważyć zawartość informacyjną witryny, prostotę i wygodę konta osobistego. Chcę też wziąć udział w kursach internetowych. Ogólnie wszystko wygląda bardzo dobrze, i wkrótce planuje założyć normalne konto.


Napisano 30 listopad 2019 - 19:31

Zajmuję się handlem tylko przez kilka miesięcy i wszystko jest dla mnie nowe. Dzięki systemowi nauki FxPro i kontu demo wiele się nauczyłem. Ten broker robi wiele dla początkujących, którzy tak jak ja nie chcą od razu ryzykować wejściowym depozytem który nie należy do najmniejszych.

 

 


RomanZozula

Napisano 04 listopad 2019 - 16:37

Dość dobra firma! Handluję od ponad 4 lat, i 2 z nich pracuję z Fxpro. Zawsze spełniają warunki które są opisane w regulaminie. Zespół wsparcia jest dostępny 24/7, platformy działają bezbłędnie, jak i wykonanie jest stabilne. No i nigdy nie miałem problemów z wypłatą środków, co jest najważniejszym atutem.


Napisano 27 październik 2019 - 12:15

Pierwsze co zauważyłem u tego brokera, to to że nie mają żadnych akcji czy bonusów, ale wszystkie warunki są jasno określone i zrozumiałe. Nie mam żadnych skarg na pracę tej firmy, terminal działa wyraźnie i bezproblemowo. Czasami korzystałem z pomocy za pomocą czatu, i otrzymywałem odpowiedz w ciągu 30 sekund. Jestem mega zadowolony z dużego wyboru instrumentów handlowych, no i z tego że nie przeciągają z wypłatami.

 


Napisano 23 październik 2019 - 14:55

Naprawdę porządny pośrednik z którem jestem już dłuższą chwilę, i właśnie otwieram u nich drugie konto. Wszystkie warunki odpowiadają mi, wsparcie jest doskonałe, a moje wypłaty przebiegają płynnie i bez opóźnień.

 

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)