Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Od kiedy PPK w szkole?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Agaliv

Napisano 14 listopad 2019 - 14:28

Szkoła będąca jednostką budżetową w myśl art. 9 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych od 1 stycznia 2021 r. (umowa najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2021 r.).


Napisano 08 sierpień 2019 - 08:11

Od kiedy szkoła ma ustawowy obowiązek wdrożenia PPK? Czy sugerować się liczbą zatrudnionych pracowników czy formą prawną?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)