Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wyprawka przedszkolaka


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aniolek

Napisano 02 sierpień 2019 - 16:19

Moim zdaniem inwestowanie w edukację dziecka to bardzo ważna kwestia. Sama mam troszkę doświadczenia w tym obszarze i jeśli chcielibyście postawić na sprawdzone pomoce dydaktyczne to ja znalazłam jakiś czas temu sklep edukacyjny - https://edusklep.pl/ który ma świetny wybór produktów! Jestem bardzo z nich zadowolona, więc dzielę się również tą kwestią z Wami :)


Napisano 13 luty 2019 - 10:21

Wszystko pomoce dydaktyczne powinno zapewnić przedszkole, ale niestety od zarania dziejów rodzice kupują wyprawkę. Ja płaciłam około 100 zł dla dziecka. Jak nie kupisz to dziecko nie będzie miało na czym pracować, więc i tak kupisz.


Napisano 07 luty 2019 - 21:51

A gdzie kupowaliście pościel dla dziecka? Czy ktoś zna sklep bello24.pl? Jakie macie zdanie?


Napisano 24 sierpień 2017 - 07:31

Dostaliśmy bardzo długą listę rzeczy do kupienia do przedszkola. Są na niej farby, plastelina, bloki rysunkowe, pościel, ubrania na zmianę, chusteczki suche, mokre i kilkanaście innych rzeczy które trzeba zakupić. Ponadto mamy płacić na radę rodziców dowolną kwotę w danym miesiącu. Myślałam że to ze środków rady rodziców powinno się kupić pomoce plastyczne. Na co mogą iść środki z rady rodziców? Czy kupując dziecku praktycznie wszystko co potrzebne do zajęć mam obowiązek dokonywać wpłatę na radę rodziców?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)