Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: jakie studia?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

waren

Napisano 17 maj 2020 - 10:30

Informatyka - najlepiej rokuje na przyszłość

 

zdecydowawanie, infortmatyka i studia inżynieryjne, co najlepiej widać po ilości ofert praktyk i staży w IT.


Torcik66

Napisano 02 maj 2020 - 12:07

Studia przede wszystkim powinny nas ciekawić, jednocześnie zapewniać konkretne umiejętności oraz możliwość znalezienia dobrej pracy. Ja po studiach I i II stopnia zdecydowałam się również na te podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu  https://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/ gdzie traficie na wiele świetnych kierunków, które na pewno skutecznie pokażą Wam w jaką stronę powinno to wszystko podążać oraz zdobycie dodatkowych kwalifikacji do pracy. 


BarbaraGruszka

Napisano 09 marzec 2020 - 10:57

Takie czasy, że ludzie się przekwalifikowywują.
Ja nie jestem zadowolona ani z pracy, ani z zawodu, no i oczywiście z pensji też nie ( wiadomo, mogłaby być lepsza:) )
 
Jest też oczywiście problem wypalenia zawodowego, bo można kochać swoją pracę, ale jeśli robi się przez X lat jedno i to samo no to sorki bardzo
 
Dlatego w tym roku zaczęłam szkolenia kosmetyczne, planuję w przyszłości otwarcie własnego salonu kosmetycznego, jest to moje wielkie marzenie i mam nadzieję, ze mi się uda! Wartościowe szkolenia mają w Lukomades https://lukomades.pl/

Doli

Napisano 27 luty 2020 - 04:39

Zdecydowanie prawo :) w zasadzie nawet nie masz co myslec o innych kierunkach xd no chyba, ze lekarz ale to zalezy czy masz predyspozycje do tego. Prawnik to bardzo prestiżowy zawod i dobrze, albo nawet bardzo dobrze platny. Oczywiscie mowie tez o sytuacji, w ktorej robimy po studiach aplikacje. Ja polecam studia na https://vizja.pl/stu...prawo,ws20.html, chociaz mozesz szukac sobie jakiejs innej uczelni, ktora tobie odpowiada. dobrze radze zainteresowac sie prawem, a nie jakies kulturoznawstwa, dziennikarstwa, czy inne g...


kerryjane72

Napisano 07 luty 2020 - 08:38

Z pewnością warto postawić na kierunek studiów, który będzie was interesował. Według mnie najgorsze jest robić w życiu to co wam się nie podoba, a jak dobrze podejdziecie do swojej pasji to na pewno będziecie w stanie na tym zarabiać :) Interesujecie się bezpieczeństwem kraju, służbami mundurowymi? Studia Bezpieczeństwa Wewnętrznego z uczelni https://www.cb.szcze...two-wewnetrzne/ będą w takim razie świetnym wyborem.


Gustav2

Napisano 29 styczeń 2020 - 15:54

To fakt, branża IT jest dobrze płatna, ale to wszystko zależy od konkretnego stanowiska i naszej pracy. Tak naprawdę w każdym zawodzie można się dorobić ;)


Juli

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:22

Dzisiaj najwiecej zarabiaja informatycy bo moga pracowac na calym siwecie przez internet


PawluM

Napisano 27 styczeń 2020 - 09:08

Mi to dwa razy zmienił się kierunek, ale tak to jest jak młoda osoba, która nie wie czego chce idzie na studia:D No ale jakoś przebrnąłem i jestem zadowolony z wyboru. Studentowi przyda się na pewno pomoc takich narzędzi jak https://editor.goodwrite.it/ Sprawdźcie sobie jak działa ten kreatywny edytor tekstu, przyda się nie tylko przy pisaniu pracy dyplomowej.


kamarek

Napisano 16 styczeń 2020 - 08:15

Studia podyplomowe MBA Project Management https://wsaib.pl/kan...ment/o-studiach, których kolejna edycja niebawem startuje na WSAiB skierowana jest do menadżerów średniego i wyższego szczebla. Absolwenci tego kierunku zostają wyposażeni w kompleksową wiedzę dotyczącą zarządzania projektami, programami oraz portfelem projektów połączona z zaawansowaną wiedzą o biznesie i kompetencjami zarządzania organizacją.


JarekDon

Napisano 23 październik 2019 - 09:57

A czy myśleliście może nad wyborem szkoły policealnej? W mojej opinii to również dobra opcja kształcenia jeśli zależy Wam na wysokiej jakości, przygotowaniu do konkretnych zawodów i do tego dodatkowych kursach. Ja uczęszczałem do https://asedukacja.pl/ i zdecydowanie polecam, ponieważ jako nieliczni są w stanie zapewnić dobre warunki, konkretny plan nauki i do tego odpowiednie przygotowanie do egzaminów kwalifikacyjnych oraz samej pracy zawodowej. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)