Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Gdzie najlepiej skonsolidować dwa kredyty?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

jawoorek

Napisano 28 styczeń 2020 - 11:35

Dla osób, które nie posiadają większej wiedzy w tym temacie, wybór właściwej pożyczki konsolidacyjnej może być naprawdę trudny. Dlatego polecam stronę MoreBanker.pl gdzie można znaleźć porównanie różnych ofert, dzięki czemu łatwiej będzie wybrać tą najkorzystniejszą.


fashion.victim

Napisano 27 styczeń 2020 - 08:43

Ciężko mi powiedzieć gdzie najlepiej szukać, bo to kwestia indywidualnego wyboru, ale z pewnością warto zasięgnąć wiedzy w sieci, która może w tym względzie wiele podpowiedzieć. Może odwiedź ten artykuł na serwisie poruszającym temat kredytów i gdzie właśnie opisana została kwestia kredytów konsolidacyjnych.


dorotiss

Napisano 30 czerwiec 2018 - 15:27

Na pewno w 

https://habzafinanse...konsolidacyjny/ pomogą znaleźć najlepszą ofertę konsolidacji kredytów. Warto jest spotkać się z ekspertem kredytowym, który dokładnie zapozna się z Twoją sytuacją i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

mumok

Napisano 15 maj 2018 - 16:53

Nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy... Nie będę zatem mógł pomóc...


marta963

Napisano 09 maj 2018 - 13:46

Zależy jaka kwota i na jaki okres. Najlepiej sobie porównać kilka różnych ofert, wtedy jest pewność, że wybierze się tą najlepszą. Polecam sprawdzić tutaj https://www.comperia...edyty_gotowkowei dopiero podjąć decyzję. A przede wszystkim trzeba uważać by po konsolidacji nie popaść w jeszcze większe długi.


Nelka

Napisano 29 kwiecień 2018 - 18:28

Nikt bez przyczyny raczej by się nie zadłużał, szczególnie gdy w grę wchodzi kilka chwilówek, czy kilka kredytów. Niekiedy jednak los płata figle i znajdujemy się w sytuacji, która nie pozwala na żadne inne wyjście. Nie ma co winić ludzi o taki stan rzeczy, że sobie nie potrafią poradzić, bo w dużej mierze nie jest to ich wina. Jednak warto by wiedzieli, że konsolidacja jest rozwiązaniem na tego typu sytuacje, bo gdy nie potrafią sobie poradzić ze spłatą kilku zadłużeń to jest to opcja dla nich. Przykładem może być Habza Finanse https://www.habza.com.pl/, która zbiera wiele pozytywnych opinii. Zawsze warto mieć taką ofertę na oku, w razie czego.


Marek O

Napisano 29 marzec 2016 - 08:30

Myślę, że opinie o kredytach oraz porady związane z ich wyborem możecie znaleźć w kredyt w mbanku opinie. Moim zdaniem warto tutaj zajrzeć jeśli chcecie porównać sobie oferty kredytów gotówkowych. 


BarbaraGruszka

Napisano 29 marzec 2016 - 05:22

Konsolidacja wbrew pozorom nie jest wcale taką atrakcyjną finansowo opcją. Moim zdaniem powinno się dobrze nad tym zastanowić. Biorąc takie zobowiązanie musicie się liczyc,że na koncu zapłacicie bardzo dużo. 

Zerknijcie sobie na stronę:

http://www.forum-kredytowe.pl/f135/

 

Jest tutaj forum dla zadłużonych. Proponowałabym założyć temat tam i dopytać się o to co robić. 


tadzio1976

Napisano 27 marzec 2015 - 11:26

Mądry Polak po szkodzie... Ja wolę skorzystać z porównywarek finansowych , których jest bardzo dużo. Mają informację o kosztach, odsetkach, RRSO i wszystko co jest potrzebne do świadomego skorzystania z banków i firm pożyczkowych...


Sobi

Napisano 28 grudzień 2013 - 21:38

Kolego nie oczekuj tutaj podpowiedzi konkretnych - bo zapewne będą to sugestie osób mocno związanych z bankami i ich marketingiem. Kredyt konsolidacyjny wcale nie jest taki cudowny. Dojdą dodatkowe koszty obslugi, zamknięcia, przejęcia itd. Wiem bo widziałam co wyczyniają banki. Zastanów się czy nie lepiej usiąść nad budżetem i jeszcze raz spróbować jakośto dograć, ewentualnie poczytaj rankingi na portalach i dowiedz się z jakimi bankami wato rozmawiać, róznice bowiem są ogromne w kosztach ich usług.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)