Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szkolenia pracowników


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

gorky

Napisano 02 sierpień 2020 - 19:42

Szkolenie pracowników to bardzo ważna sprawa, ale nie ma co inwestować w niewłaściwe osoby. Ja staram się podczas okresu próbnego, najczęsciej 2-3 miesięcznego, ocenić danego pracownika. Nie ukrywam wspieram się też aplikacją do nadzoru - flotman, która daje mi raporty z efektów pracy danego pracownika. Polecam wszystkim takie rozwiązanie


Napisano 27 lipiec 2020 - 07:43

Fajne szkolenia organizuje Akademia Dawsona Polska. Świetni wykładowcy z dużą dawką wiedzy. 


Mateo122

Napisano 19 listopad 2019 - 17:29

A czy to będzie dobrym rozwiązaniem kurs wózki widłowe kraków na wózki widłowe? Znajomy z pracy mi to polecił, ale kompletnie nie wiem czy mogę zaufać tej ofercie. Z tego co widzę to jest bardzo atrakcyjna. Mieliście może z nimi styczność i możecie mi coś powiedzieć na ich temat? Bardzo liczę na Waszą pomoc.


Maur80

Napisano 28 październik 2019 - 13:33

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się kursy i szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i ochrony informacji niejawnych. Z obu z nich skorzystać można na https://wsbio.waw.pl/ w Warszawie. Wielkim atutem są trenerzy i wykładowy legitymujący się szeroką wiedzą praktyczną, którą zdobywali w trakcie wielu lat doświadczeń kariery zawodowej. Zajęcia odbywają się w czasie weekendowych zjazdów nie kolidując z pracą lub nauką i są adresowane zarówno do studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Ochrony, jak i osób spoza uczelni. 


marmur87

Napisano 20 październik 2019 - 07:59

Osobiście jestem ogromnym zwolennikiem podnoszenia kwalifikacji pracowników w ramach szkoleń przeprowadzanych w firmie. Uważam, że jest to zdecydowanie z korzyścią dla przedsiębiorstwa. Doskonale szkolenia z zakresu hr i zarządzania projektami prowadzi firma https://leadership-c... ... rojektami/ . To od tego kursu warto zacząć, by móc kontynuować podczas kolejnych rozwijających spotkań z Panem Mariuszem Kapustą.


Monkey_Funcky

Napisano 14 październik 2019 - 10:39

Regularne szkolenia dla pracowników to duża gwarancja późniejszego sukcesu firmy. Im lepiej wyszkolony i wykwalifikowany pracownik, tym efektywniejsza i bardziej wydajna praca. Zwłaszcza, jeśli w grę wchodzą specjalistyczne zagadnienia typu produkcja itp. W tym zakresie należy stale poszerzać i pogłębiać wiedzę. Dlatego kliknij tutaj i sprawdź, jak możesz pomóc swojej firmie poprzez zorganizowanie odpowiedniego szkolenia.


mgzeta

Napisano 21 styczeń 2019 - 16:14

Bo szkolenia musza mieć sens. Nie ma sensu uczestniczyć w szkoleniu z tematu który nam się nie przyda. My ostatnio kilku naszych pracowników wysłaliśmy na kurs trenera personalnego z certyfikatem w https://health-factory.pl/ dzięki temu będziemy mogli rozszeżyć nasze usługi o trenera a dodoatkowo zadbaliśmy o rozwój naszych pracowników. 


ZosiaA

Napisano 12 styczeń 2019 - 12:24

W listopadzie zostałem wysłany na szkolenie z wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych do Pana Marcina Mańki i jestem pod wielkim wrażeniem przeprowadzonego szkolenia i umiejętności przekazania wiedzy. Zero lania wody, pożyteczne wskazówki, ktore można wprowadzić w życie ;-)


Jeśli musi korzystać z takiej reklamy to ja, ani moi znajomi z pewnością z tego nie skorzystamy :)

DuaLIpal

Napisano 12 styczeń 2019 - 11:34

Zgadzam się dlatego w naszej firmie postawiliśmy na szkolenia u osoby, które posiada wieloletnie doświadczenie. Konkretnie pan Marcin Mańka z manka-academy.com. Jest to osoba, która od ponad 17 lat przewija się w mediach i radiu. Ma na swoim koncie przeprowadzone liczne szkolenia biznesowe i doradcze dla najbardziej rozpoznawalnych firm. Po takim szkoleniu efektywność moich pracowników wzrosła, także polecam zapoznać się szerzej z tym tematem jeżeli naprawdę zależy Wam na rozwoju osobistym ludzi z Waszego zespołu  :)

 

W listopadzie zostałem wysłany na szkolenie z wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych do Pana Marcina Mańki i jestem pod wielkim wrażeniem przeprowadzonego szkolenia i umiejętności przekazania wiedzy. Zero lania wody, pożyteczne wskazówki, ktore można wprowadzić w życie ;-)


iconsa

Napisano 19 listopad 2018 - 14:01

To zależy też jakie to mają być szkolenia. Na http://sudharapolska.com/ też jest oferta szkoleniowa dla firm. Najważniejsze to wybrać taką ofertę by była ciekawa. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)