Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szkolenia pracowników


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Mateo122

Napisano 19 listopad 2019 - 17:29

A czy to będzie dobrym rozwiązaniem kurs wózki widłowe kraków na wózki widłowe? Znajomy z pracy mi to polecił, ale kompletnie nie wiem czy mogę zaufać tej ofercie. Z tego co widzę to jest bardzo atrakcyjna. Mieliście może z nimi styczność i możecie mi coś powiedzieć na ich temat? Bardzo liczę na Waszą pomoc.


Maur80

Napisano 28 październik 2019 - 13:33

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się kursy i szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i ochrony informacji niejawnych. Z obu z nich skorzystać można na https://wsbio.waw.pl/ w Warszawie. Wielkim atutem są trenerzy i wykładowy legitymujący się szeroką wiedzą praktyczną, którą zdobywali w trakcie wielu lat doświadczeń kariery zawodowej. Zajęcia odbywają się w czasie weekendowych zjazdów nie kolidując z pracą lub nauką i są adresowane zarówno do studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Ochrony, jak i osób spoza uczelni. 


marmur87

Napisano 20 październik 2019 - 07:59

Osobiście jestem ogromnym zwolennikiem podnoszenia kwalifikacji pracowników w ramach szkoleń przeprowadzanych w firmie. Uważam, że jest to zdecydowanie z korzyścią dla przedsiębiorstwa. Doskonale szkolenia z zakresu hr i zarządzania projektami prowadzi firma https://leadership-c... ... rojektami/ . To od tego kursu warto zacząć, by móc kontynuować podczas kolejnych rozwijających spotkań z Panem Mariuszem Kapustą.


Monkey_Funcky

Napisano 14 październik 2019 - 10:39

Regularne szkolenia dla pracowników to duża gwarancja późniejszego sukcesu firmy. Im lepiej wyszkolony i wykwalifikowany pracownik, tym efektywniejsza i bardziej wydajna praca. Zwłaszcza, jeśli w grę wchodzą specjalistyczne zagadnienia typu produkcja itp. W tym zakresie należy stale poszerzać i pogłębiać wiedzę. Dlatego kliknij tutaj i sprawdź, jak możesz pomóc swojej firmie poprzez zorganizowanie odpowiedniego szkolenia.


mgzeta

Napisano 21 styczeń 2019 - 16:14

Bo szkolenia musza mieć sens. Nie ma sensu uczestniczyć w szkoleniu z tematu który nam się nie przyda. My ostatnio kilku naszych pracowników wysłaliśmy na kurs trenera personalnego z certyfikatem w https://health-factory.pl/ dzięki temu będziemy mogli rozszeżyć nasze usługi o trenera a dodoatkowo zadbaliśmy o rozwój naszych pracowników. 


ZosiaA

Napisano 12 styczeń 2019 - 12:24

W listopadzie zostałem wysłany na szkolenie z wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych do Pana Marcina Mańki i jestem pod wielkim wrażeniem przeprowadzonego szkolenia i umiejętności przekazania wiedzy. Zero lania wody, pożyteczne wskazówki, ktore można wprowadzić w życie ;-)


Jeśli musi korzystać z takiej reklamy to ja, ani moi znajomi z pewnością z tego nie skorzystamy :)

DuaLIpal

Napisano 12 styczeń 2019 - 11:34

Zgadzam się dlatego w naszej firmie postawiliśmy na szkolenia u osoby, które posiada wieloletnie doświadczenie. Konkretnie pan Marcin Mańka z manka-academy.com. Jest to osoba, która od ponad 17 lat przewija się w mediach i radiu. Ma na swoim koncie przeprowadzone liczne szkolenia biznesowe i doradcze dla najbardziej rozpoznawalnych firm. Po takim szkoleniu efektywność moich pracowników wzrosła, także polecam zapoznać się szerzej z tym tematem jeżeli naprawdę zależy Wam na rozwoju osobistym ludzi z Waszego zespołu  :)

 

W listopadzie zostałem wysłany na szkolenie z wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych do Pana Marcina Mańki i jestem pod wielkim wrażeniem przeprowadzonego szkolenia i umiejętności przekazania wiedzy. Zero lania wody, pożyteczne wskazówki, ktore można wprowadzić w życie ;-)


iconsa

Napisano 19 listopad 2018 - 14:01

To zależy też jakie to mają być szkolenia. Na http://sudharapolska.com/ też jest oferta szkoleniowa dla firm. Najważniejsze to wybrać taką ofertę by była ciekawa. 


AgataDi

Napisano 13 listopad 2018 - 13:51

Przeróżne kursy kosmetyczne we Wrocławiu prowadzi Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/  Moja załoga właśnie u nich się uczyła i oceniam ich jak najlepiej. Świetny salon, wszystko mają bardzo dobrze zorganizowane, są nowocześni i pracują na wysokiej jakości materiałach. Na bank będziecie zadowoleni.


BarbaraGruszka

Napisano 30 październik 2018 - 08:55

Regularnie. Sytuacja na rynku pracy jest wprawdzie lepsza niż kilka lat temu .Co nie znaczy oczywiście,ze trzeba usiąć na laurach oraz sie nie uczyć. Aby utrzymać się na szczycie trzeba się rozwijać. 
 
Polecam uczyć się języków. Obecnie znajomość języka angielskiego jest bardzo pomocna przy znalezieniu lepszej posadki czy awansie. 
 
Warto jest zapisać się na kurs ale również uczyć się samodzielnie. 
czytać ksiązki w oryginale 
oglądać seriale 
czy filmy 
Tak aby korzystać z języka na co dzień
 
Sama równiez chodze na naukę języka do tej szkoły https://www.studium....ezyk-angielski/

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)