Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: brama garażowa dwuskrzydłowa


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Griken

Napisano 28 styczeń 2019 - 14:44

Ostatnio szukałem dobrej bramy garażowej i ostatecznie zdecydowałem się na ciepłą bramę z racji montażu w domu. W razie gdyby ktoś z okolic Częstochowy był zainteresowany to zostawiam namiary na salon, w którym kupowałem http://www.wawerhouse.pl/

Bramę mam od 3 miesięcy i jak na razie jestem zadowolony.


ShimonVebKR

Napisano 24 styczeń 2019 - 16:55

Brama garazowa Wisniowski, nigdy więcej, złom. W Gorzowie Wlkp. przy 9 Maja mamy w bloku bramę garażową z firmy Wiśniowski Typ SM MakroPro uruchamianą napędem. To, że jest trochę tańsza od Normstahl czy Hoermann, to nie ma znaczenia. Poprostu często się psuje, a przy ręcznym podnoszeniu można dostać muskuły Pudziana, no i oczywiście bąble na rękach. W styczniu br. była zepsuta przez trzy tygodnie, podczas tych dużych mrozów garaż był otwarty cały czas. Jeżeli będziecie chcieli dostać instrukcję obsługi, to zapomnijcie. My czekamy na nią już prawie rok!!! Reklamacji firma Wiśniowski prostu nie przyjmuje, a na pisma czy Emaile nie odpowiada.Lepiej kupić droższą bramę, ale taką, która działa. rosinski.adam@yahoo.de

Cześć Poprę ten post. Ja sam zakzal w tej firmie bramy. Bardzo wysoka jakość i jestem zadowolony. Przez cały rok moje drzwi garażowe stały!


Maia

Napisano 22 styczeń 2019 - 12:17

A ja uważam, że każdy sam powinien zdecydować, co dla niego najlepsze, dlatego warto czytać artykuły, w których znajdują się praktyczne porady i ciekawe informacje, jak np. ten http://forwoman.pl/b...ramy-do-garazu/ .Temat bram garażowych jest bardzo szeroki, także ilość producentów jest spora, dlatego taką decyzję należy podjąć na spokojnie. Warto też popytać o zdanie osób, które zajmują się takimi rzeczami zawodowo.


mleszczak

Napisano 19 październik 2018 - 15:39

To ja polecam sprawdzić http://www.lestor.pl/ - mają duży wybór bram garażowych, też przemysłowe. Teść u nich zamawiał bramę hormann, jak do tej pory działa bez zarzutu.


Napisano 28 sierpień 2018 - 22:44

Jeśli chcecie postawić na jakość, to warto przejrzeć sobie ofertę marki Roletex. 


Forumowicz84

Napisano 11 grudzień 2017 - 13:49

Sprawdź ofertę firmy Dopler. Wiem, że posiadają wiele projektów, jeśli chodzi o bramy garażowe. Czytałem nawet, że są dla wielu osób liderem na rynku. Sam zastanawiam się nad wymianą bramy i skłaniam się właśnie ku ich ofercie. Więc raczej się zdecyduję.


motyla17

Napisano 20 marzec 2017 - 14:22

Solidna instalcja elekryczna jest podstawa poprawnie dzialajcej bramy, warto sprawdzic kilka ofert http://elektroautoma...info/pl/oferta


julianne200

Napisano 17 marzec 2017 - 13:25

Warto popytać znajomych w tej kwestii.


AntonaKon

Napisano 15 marzec 2017 - 10:23

Generalnie warto porównywać różne oferty. Ja korzystałem z tejże oferty https://stalovers.pl...rukcje-stalowe/Ogólnie co do takich ofert to jak najbardziej dobrze jest porównywać kilka ofert jednocześnie.

Akurat ja jestem po takiej obserwacji takich ofert. Jest dużo takich propozycji, warto je dokładnie konsultować.


nevermind

Napisano 10 marzec 2017 - 19:41

Ja nie znam nic wartego uwagi...


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)