Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Reklama Firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Tomek43

Napisano 12 luty 2019 - 15:41

Zgadzam się, że działania w sieci w dzisiejszych czasach są niezbędne jeżeli zależy nam na rozpromowaniu naszej firmy. W tym temacie akurat poszukuję kogoś kto jest w stanie wykonać stronę podobną do https://www.extraseo.pl/ zakładamy firmę z braciakiem i szukamy specjalisty ds. tworzenia stron. Mamy na naszym forum takich geniuszy? :)


Wojtek541

Napisano 06 luty 2019 - 00:12

My skupiamy się głównie na działaniach w sieci i tutaj też mamy od tego specjalistów którzy pomagają nam w prowadzeniu odpowiednich działań, które przynoszą długoterminowe efekty. A jest to BuzzMarket https://buzzmark.pl/ który zdecydowanie mogę Ci polecić jeżeli również będziesz potrzebował pomocy w rozwoju firmy, czy też zbudowaniu odpowiedniego wizerunku zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym. 


Naster

Napisano 19 wrzesień 2018 - 20:24

Coraz więcej osób zaczyna reklamować się w sieci. Jest to ewidentnie przyszłość większość biznesów, dlatego warto jest być tam aktywnym. Moja firma ma znacznie lepsze wyniki sprzedaży odkąd wykorzystuje marketing internetowy od wyspecjalizowanej firmy https://solv.pl/uslugi/


Torcik66

Napisano 06 maj 2018 - 19:32

A my nie tak dawno trafiliśmy na firmę zajmującą się produkcją leżaków reklamowych, a mianowicie http://logolezak.pl/ mają dobrze przygotowaną ofertę, zajmują się tworzeniem projektów graficznych według indywidualnych wymagań/potrzeb i co najważniejsze efekt wizualny w naszym przypadku wyszedł super!


pracownik księgowości

Napisano 28 grudzień 2017 - 22:27

Nie wiem czy wiecie, ale roll up tanio można wydrukować w drukarni online Fanatycy Druku. Mają ciekawą ofertę. Poza tym plusem jest to, że można u nich wydrukować różne materiały reklamowe w dobrej cenie.


moniczka12

Napisano 24 lipiec 2017 - 12:15

Też nie należy zapominać o reklamie stacjonarnej, bardzo dobrze sprawdzają się banery zawieszone na dużych budynkach. Tu może pomóc firma http://www.teton.pl która właśnie świadczy usługi alpinistyki przemysłowej. Reklama tego typu została już mocno wypchnięta przez reklamę w Internecie a mimo wszystko to bardzo skuteczna forma i na pewno mocno rzucająca się w oczy. Jak dla mnie to fajne rozwiązanie. 


inagpe

Napisano 14 lipiec 2017 - 14:06

Adwords, SEO, wiadomo, to podstawa. Ale widzę, że poprzednicy zapominają o tradycyjnych metodach. czasaami warto stworzyć ulotki reklamowe, podzwonić, wysyłać e-maile. Spora część ludzi średnio się zna na internecie, nawet przedsięciorcy. Tak długo jak nie jesteś nachalny, tylko uprzejmy, to raczej nie narobisz więcej szkód niż pożytku. Ale wracając jeszcze do stron WWW, dobrego kodu itd. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zgłoś się do profesjonalistów, przeanalizują, pomogą. www.interfeo.com


Traward

Napisano 22 październik 2016 - 09:22

A czy myśleliście może o systemach wystawienniczych lub ściankach reklamowych ? Zajrzycie do oferty firmy https://retio.pl/ macie tam mnóstwo systemów wystawienniczych, które będą na pewno przydatne podczas targów.


KasiaIn

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:49

dobrze ustawione seo (linki zewnętrzne, dobre opisy, tagi, podpisy obrazków i cała masa innych ważnych rzeczy) faktycznie niewiele kosztują, jedynie zaangażowanie wink.png

Niewiele kosztuje? Tylko zaangażowanie? Nie sądzę, że to jest tak proste.


KaminskaJoanna

Napisano 15 wrzesień 2016 - 09:19

najtaniej tak jak pisali poprzednicy będzie reklama w sieci: adwords, seo itp, Ja np sam pozycjonuje mój blog kruk opinie - branża finansowe i robie to za mała kasę

z tym że adwords to najtańsza metoda nie do końca bym się zgodziła, ale faktycznie dobrze ustawione seo (linki zewnętrzne, dobre opisy, tagi, podpisy obrazków i cała masa innych ważnych rzeczy) faktycznie niewiele kosztują, jedynie zaangażowanie ;)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)