Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: W co warto inwestować ?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

oskarrr

Napisano 21 lipiec 2021 - 20:00

Polecam zainteresować się cyną. Aktualnie jest dość wysoko, ale fundamenty solidne pod wzrosty. Tutaj fajnie opisany temat cyny. Artykuł stworzony przez fxmag. Co myślicie? Macie jakieś opinie na ten temat?


roza15

Napisano 21 lipiec 2021 - 15:29No nie wiem, waluty obce są też fajne. A jeśli o mnie chodzi, to zdecydowanie powiedziałabym, że warto zainwestować w siebie. Na początek przydadzą się takie https://www.akademia...ny-wyglad-brwi/ ciekawe wpisy.

Masz rację, że inwestowanie w siebie jest kluczowe. Dlatego wydaje m się, że rozsądniej będzie na przykład sprawdzać też i sklepy w sieci dla Pań. Przykładem może być znany i kochany sklep Wonder Lashes .


fabiola

Napisano 21 lipiec 2021 - 15:23

Osobiście uważam, że w dzisiejszych czasach najlepiej jest inwestować w kruszce takie jak złoto czy srebro

No nie wiem, waluty obce są też fajne. A jeśli o mnie chodzi, to zdecydowanie powiedziałabym, że warto zainwestować w siebie. Na początek przydadzą się takie https://www.akademia...ny-wyglad-brwi/ ciekawe wpisy.


Wojtek541

Napisano 17 lipiec 2021 - 14:19

ja też podzielam wypowiedź poprzednika i uważam, że teraz chyba jedną z pewniejszych opcji inwestycji i lokowania oszczędności są metale szlachetne jak złoto, czy srebro najlepiej w formie sztabek, czy monet bulionowych, które później też łatwiej będzie odsprzedaż na przykład dla mennicy. Ja ostatnio zamawiałem je w Mennicy Skarbowej, cała transakcja przebiegła bez problemowo, a i też można osobiście odebrać w stacjonarnych punktach. 


nimoremas

Napisano 21 lipiec 2020 - 12:14

Osobiście uważam, że w dzisiejszych czasach najlepiej jest inwestować w kruszce takie jak złoto czy srebro


Caryk88

Napisano 16 lipiec 2020 - 11:10

Zobacz sobie może jak to wygląda w ofercie mennica24.pl. Sklep, który właśnie złotem inwestycyjnym się zajmuje i tych różnych produktów w sprzedaży ma sporo. Dodatkowo wszystko co sprzedają jest opatrzone certyfikatami, dlatego bez obaw będzie można u nich kupić. Wszystko z bezpieczną przesyłką, szybko dostarczane.


kosek77

Napisano 08 lipiec 2020 - 14:03

Mam trochę gotówki, trochę waluty i tak myślę, żeby kilkanaście tysięcy zainwestować w złoto, tylko szukam jakieś sensownej propozycji, gdzie warto kupić. W sieci tych ofert jest w teorii sporo, ale trochę się takiego kupowania w ciemno obawiam więc jak ktoś inwestuje i wie, gdzie można bez obaw kupować to niech się podzieli informacją.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)