Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie hobby


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Gustav2

Napisano 29 styczeń 2020 - 15:53

Co to za głupie pytanie... najlepiej takie jakie się interesuje...


pepke

Napisano 29 styczeń 2020 - 15:18

Fajne ptaszki oraz piękne kartki. Zazdroszczę talentu :) Sama próbowałam się kiedyś bawić w takie dyi ale nie jest to dla mnie oraz średnio mi wychodzi ;/ Tak wiec jeśli już to kupuję rękodzieło .
 
Lubię natomiast gra na instrumentach. Gram obecnie na gitarze oraz na flecie ( uczę się gry od dzieciństwa).
 
Ciekawią mnie jeszcze bongosy. Zastanawiam się czy nie wykupić sobie kilku lekcji z nauczycielem :)

RadomiłBielen

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:40

Ale na przykład lubię grać w kasyno internetowe. Świetny sposób na spędzenie wieczoru bez wychodzenia z domu, a także zdobycie pieniędzy. Moja żona na początku krzyczała na mnie, ale po wygraniu 2000 $ i zabraniu jej do Hiszpanii mówiła inaczej :) Jeśli gram w coś w internetowym kasynie Goxbet. Nie było żadnych problemów z wypłatą jakichkolwiek kwot, a także całodobowej pomocy technicznej, która zawsze pomoże.


Sitet443

Napisano 15 grudzień 2019 - 06:49

Moim hobby jest hodowla własnych gołębi. Nawet nie wiecie jak bardzo czasochłonne jest to zajęcie. I w dodatku o zdrowie gołębi trzeba odpowiednio zadbać. Ja na przykład kupuję tutaj https://weterynaryjn...olebie-c-3.html wszelkie niezbędne mi tabletki i produkty do tego typu rzeczy.  Polecam zdecydowanie jak ktoś potrzebuje. 


zimbol

Napisano 06 listopad 2019 - 10:48

Jestem od kilku lat barmanem, ostatnio postanowiłem kupić sobie blendery gastronomiczne, znalazłem fajną stronę https://www.mixtec.pl/ można na niej wiele dowiedzieć się na temat blenderów 


SolidnyCzlowiek

Napisano 04 listopad 2019 - 16:08

Niektórzy mogą mnie kojarzyć z postów dotyczących domów i majsterkowania bo tym też się zajmuje, ale takim moim ukrytym hobby są zdecydowanie zwierzęta, a ostatnimi czasy dość solidnie przyglądam się rasie Shiba Inu, czyli nasz internetowy Pieseł, powiem Wam, że wydawać by się mogło, że niby pies, niby głupi, a jajo prawda. :D 


mleszczak

Napisano 11 październik 2019 - 14:03

Ja interesuję się od niedawna oprogramowaniem blender do tworzenia obiektów i animacji w przestrzeni wirtualnej. Tutaj https://cgwisdom.pl/...eo/blender.html wykupiłem sobie kursy an to i teraz dość dobrze już wiem jak się z tym obchodzić. Mam zamiar w przyszłości pracować zawodowo w tym temacie.


ocassin

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:01

Moim jest fotografia, najbardziej lubię fotografować przyrodę, dziką naturę, zwierzęta. Z ludźmi też pracuje, jednak bardziej jako forma zarobku, bo przyjemność mi daje uwiecznianie krajobrazów. 


sosimply

Napisano 05 wrzesień 2019 - 09:35

Moim ostatnim hobby jest testowanie profesjonalnych kosmetyków dla fryzjerów do koloryzacji włosów z https://beautysupply...143-koloryzacja . Według mnie modele są świetną opcją, mimo wszystko trzeba chyba mieć na to cierpliwość. Mój chłopak bawi się fotografią, a dodatkowo stworzył z tego swoją firmę. Bawi się w fotografię okolicznościową. 


Mateo122

Napisano 28 sierpień 2019 - 15:55

Jakie macie hobby? Jest tego bardzo dużo i nie wiem co wybrać. Może jakieś modelowanie? Z pomocą tych materiałów modelarskich https://hobby-model....no-szklane-1065 oczywiście.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)