Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wybór aparatu słuchowego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Frannie

Napisano 28 styczeń 2020 - 14:35

Analogowe aparaty słuchowe w obecnych czasach wyszły już praktycznie z użycia. W ich miejsce weszły aparaty cyfrowe, które nie tylko wzmacniają rozumienie mowy, ale dają również możliwość regulowania szumów i hałasów otoczenia. Na stronie https://www.signia-a...l/hearing-aids/można zapoznać się z najnowocześniejszymi modelami aparatów słuchowych.


lenio

Napisano 30 sierpień 2019 - 06:47

W mojej ocenie (a noszę aparat) dobór urządzenia to indywidualna sprawa - każdy przed zakupem powinien kilka aparatów przetestować a dopiero później podjąć decyzję o zakupie. W salonie typu Audiocentrum (http://www.audiocentrum.com/) można przetestować urządzenia - dają taką możliwość.


alf

Napisano 18 lipiec 2019 - 11:47

Nie polecam analogowych bo wychodzą powoli z użycia. I tak naprawdę się z nich nie korzysta. Nalepiej będzie zainwestować w aparat słuchowy cyfrowy. Cyfrowe aparaty słuchowy to właściwie miniaturowy, ale zaawansowany komputer, który cyfrowo obrabia sygnał, dostosowując go idealnie do ubytku słychu. Aparat cyfrowy ponadto wyposażony jest w dodatkowe programy i systemy kierunkowe, które wspomagają rozumienie mowy.

Radzę tutaj skontaktować się z nimi:

https://www.geers.pl

Jest to sieć salonów protetyki słuchu, powinni dobrać Ci odpowiedni aparat słuchowy. 


wazer

Napisano 18 lipiec 2019 - 08:41

Czy ktoś na forum ma problemy z ubytkami słuchu? Jakie byście zaproponowali aparaty słuchowe? Jakie macie zdanie o analogowych? 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)