Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Przeszczep włosów


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

karolpac467

Napisano 19 styczeń 2020 - 14:12

Przeszczep włosów to dość drogi zabieg, ale słyszałem, że daje spektakularne efekty. Nie ma lepszego rozwiązania przy łysieniu.


Monkey_Funcky

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:57

Moim zdaniem, to wygląda bardzo sztucznie. Jak u lalki, fuj!


Napisano 29 grudzień 2019 - 20:41

Mąż miał przeczep w Dr Osuch CLinic nie wiem co za metoda bo zwyczajnie nie pamiętam wiem tylko, że te meszki włosowe na przeszczep były pobierane pojedyńczo, nie ma żadnej blizny ani nic. a zakola ładnie wypełniło i już ma normalnie swoje włosy . najlepiej się zapisac na konsultację i człowiek się wszystkiego dokładnie dowie

 


Napisano 20 lipiec 2019 - 18:26

Pytanie w temacie jest o doktora Osucha. Mój tata robił u niego zabieg kilkanaście lat temu, jak  jeszcze pracował w innej klinice, to było jak na wtedy aktualną metodą STRIP. Niedawno zdecydował się na powtórzenie zabiegu po chyba ponad 15 latach, tym razem już inaczej. Musisz pamiętać, ze efekty są po ponad pół roku bo te włosy muszą wypaść aby wyrosły nowe


Napisano 19 lipiec 2019 - 12:33

Polecam osobiście www.meditravel.pl zabieg w Turcji czyli najlepsze wyjście. Paweł Pegza prowadził vloga na youtubie, wiec można zobaczyć jak wszystko przebiga. Cały pobyt w 4 gwiazdkowym hotelu i dzień po zabiegu. Więcej informacji na stronie. 


Aggie

Napisano 01 lipiec 2019 - 09:40

Ja ostatnio czytałam właśnie o takich zabiegach. Jeżeli ktoś rzeczywiście ma kompleks dotyczący swoich włosów to na pewno warto się nad tym zastanowić.


malin83290

Napisano 29 czerwiec 2019 - 16:54

Z czystym sumieniem mogę polecić https://piotrturkowski.pl/


maciek_p

Napisano 25 czerwiec 2019 - 14:49

Chcę iść na przeszczep włosów bo mam ich bardzo mało, łysieję. Gdzie polecacie mi się udać? Sprawdzałem kliniki w internecie i dr Osuch Clinic ma dobre opinie na temat tego typu zabiegów. Może ktoś z was był u nich na tym? Zgłoszę się tam, zobaczymy jaki będzie efekt, ale jestem dobrej myśli.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)