Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Obrobka CNC


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 15 kwiecień 2021 - 20:45

Moja firma zleca obróbkę metali firmie BearMET. Zlecenia są wykonywane dokładnie, nigdy nas nie zawiedli, a taka współpraca wychodzi korzystniej od zakupu wlanych maszyn i zatrudnianiu dodatkowych pracowników.


Pantalonek

Napisano 28 marzec 2021 - 10:40

Ja mogę Ci polecić Accen - specjalizują się w systemach asekuracji - mają w ofercie np. systemy asekuracji pionowej,  systemy asekuracji poziomej czy środki ochrony indywidualnej - ale w ramach marki własnej Golden Eye robią też obróbkę CNC, obróbkę wibrościeną i wszystko co wiąże się z obróbką metali. 


Martyneczka

Napisano 23 marzec 2021 - 17:06

Ja uważam, że lepiej nie robić czegoś jak sie na czyms nie znas, bo tylko zepsujesz i tyle. Co do firmy, to każdy znajdzie coś w swoim mieście. Mój mąż jak ostatnio szukał to znalazł bardzo dobra firmę jak tutaj https://www.extremecnc.pl/


małgo.kupiec

Napisano 30 grudzień 2020 - 23:06

Jeśli chcecie zakupić maszyny CNC, to świetnym dystrybutorem z wiedzą i doświadczenia w tym obszarze jest firma APX, http://www.apx.pl/. Mają w swojej ofercie sprzęt od topowych producentów. 


Napisano 14 grudzień 2020 - 09:26

Polecam firmę rotexdg.com.pl


Napisano 07 grudzień 2020 - 09:22

Dzięki za namiar do Spinel. Szukam teraz firmy, która wykona elementy do linii produkującej pellet. Mam gotowy projekt, potrzebuję wykonawcy. Skontaktuję sie i poproszę o wycenę


Napisano 04 grudzień 2020 - 13:19

Zdecydowanie Spinel z Sosnowca. Dobra, doświadczona, posiadająca odpowiednie zaplecze firma. Wykonywali dla mnie już killka zlecen między innymi na elementy do maszyn i ze współpracy jestem zadowolony


G0siaa

Napisano 18 listopad 2020 - 10:54

Możesz zainteresować się również ofertą firmy www.serwiscnc.katowice.pl. Zajmują się sprzedażą wysokiej jakości maszyn do cięcia laserem światłowodowym, plazmą i autogenem. Dodatkowo specjalizują się również w serwisie, naprawach i dostarczaniu części do maszyn CNC VANAD. Na pewno będą w stanie Ci pomóc podczas wyboru odpowiedniego sprzętu.


kozakor

Napisano 22 wrzesień 2020 - 07:38

Dziękuję za radę


kozlowskiczeslaw1

Napisano 09 wrzesień 2020 - 12:08

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo ciężko jest znaleźć firmę oferującą usługi CNC. Sam długo szukałem i znalazłem https://cnc71.com/z Wrocławia. Bardzo dobrze zorganizowana firma z dużym doświadczeniem na rynku. Sprzęt również mają wysokiej klasy!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)