Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Stomatolog


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

amelia7878

Napisano 27 listopad 2019 - 13:05

W Warszawie dr Jakubowska w Dent SM, http://dentsm.pl/ Bardzo dobry stomatolog i protetyk. A do tego konkretna i miła osoba, mogę śmiało ją polecić :) 


Mateo122

Napisano 18 listopad 2019 - 18:05

Nie tylko dobry stomatolog jest niezbędny do utrzymania zębów w odpowiednim stanie. Warto zainwestować też w płyn do płukania jamy ustnej. Jak dla mnie to najlepszym produktem jest zdecydowanie https://www.listerine.pl/o . Nie kosztuje wiele, a naprawdę działa. Wiem, bo sam od jakiegoś czasu korzystam z tego. 


kas87wid

Napisano 31 październik 2019 - 19:27

Również mogę polecić dentystę, ale w Warszawie - gabinet https://fabdent.pl Bardzo dobrych specjalistów mają, nowoczesny sprzęt i nowoczesne metody, dzięki którym można skutecznie leczyć u nich zęby. 


Jarecki85

Napisano 14 październik 2019 - 08:14

Jeśli potrzebny jest Ci kontakt do kogoś rzeczywiście sprawdzonego, to według mnie niepubliczna placówka Śliwa będzie bardzo dobrym wyborem. Do stomatologa, jak i innych lekarzy śmiało umówić się możesz online za pośrednictwem strony https://mpi.przychod...mpi/app/#/login – to bardzo wygodne i przyjemne.


biggy

Napisano 23 czerwiec 2019 - 18:37

W Wawie również mogę polecić super klinikę http://dentsm.pl. Mają świetnego protetyka, dr Jakubowską. Korzystałam z jej pomocy kilka razy i uważam, że jest naprawdę godna rekomendacji :) Kompetentna, doświadczona i miła osoba. 


aniolek

Napisano 10 czerwiec 2019 - 19:31

Stomatolog to lekarz, którego odwiedzam zdecydowanie najczęściej! Mam dość sporo problemów z zębami... A im jestem starsza tym gorzej :/ Dlatego bardzo się cieszę, że w końcu znalazłam dobrego protetyka. Korzystam z oferty https://justynapol.p...lugi/protetyka/ i jestem naprawdę zadowolona :D To naprawdę porządna klinika!


majowab87

Napisano 25 maj 2019 - 19:23

Również nie moje rejony, w Warszawie mogę polecić Fabdent, mają świetnych lekarzy, ja tam leczę zęby, a mąż z kolei robił sobie u nich implanty. Mnie m.in. robili leczenie kanałowe pod mikroskopem (endodoncja mikroskopowa), dzięki czemu uratowałam dwa zęby :) 


Raszka

Napisano 21 maj 2019 - 13:31

Niestety nie znam żadnej kliniki stomatologicznej w tej lokalizacji, ale mogę podrzucić coś konkretnego jeżeli chodzi o Pszczynę. Moja znajoma bardzo zachwalała sobie ich usługi. Zresztą na stronie: https://zarembaort.pl/opinie możecie poczytać opinie o ich działalności. Może akurat dla kogoś z Was będzie to pomocne.


kolorowazelka

Napisano 20 maj 2019 - 12:16

Jaki może być koszt takiej wizyty?


pawelszabla

Napisano 15 maj 2019 - 13:47

Cześć. Dobry protetyk stomatologiczny w Toruniu. Ktoś coś? Gdzie mają krótkie terminy i rzeczywiście profesjonalnie podchodzą do tematu?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)