Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry dentysta


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

magnolia32

Napisano 26 marzec 2020 - 08:20

Niezmiennie od kilku lat chodzę do dr Kubicy http://www.drkubica.pl/ po co mam zmieniać dentystę, jeśli jestem zadowolona ze świadczonych usług. 


widna33

Napisano 25 marzec 2020 - 17:33

Również założyłam aparat jako dorosła osoba, cieszę się, że się zdecydowałam na taki krok i że moje ząbki się zmieniają. Ja akurat chodzę do Rock Your Smile w Warszawie, do dr Borzymowskiej-Sawickiej. Tak że jak by ktoś z Warszawy i okolic szukał dobrego specjalisty, to szczerze polecam :) Ja z leczenia ortodontycznego jestem bardzo zadowolona! 


Napisano 14 marzec 2020 - 00:09

Jeśli chodzi o ortodontę to super specjalistką w tym zakresie jest dr Anna Michalik z Gliwic. Dzięki niej mam wreszcie piękny uśmiech. Nie bójcie się zakładać aparatu po 30tce. Ja założyłam aparat jak miałam 34 lata i cieszę się ogromnie, że się na niego zdecydowałam i że trafiłam na tak fantastyczną ortodontkę.


Liszka81

Napisano 27 luty 2020 - 23:19

A ja polecam DENT SM, http://dentsm.pl/ Jestem pacjentką od dłuższego czasu i wiem z doświadczenia, że w DENT SM można liczyć na wspaniałą opiekę :) Personel to świetni specjaliści, z doświadczeniem i kompetencjami. Mają nowoczesne gabinety wyposażone w najnowszej klasy sprzet. Do tego jest miło i wizyty mijają bez bólu czy stresu. 


Kasiaso

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:48

Od siebie polecam Fabdent https://www.fabdent.pl/kontakt Robiłam tam leczenie. Super profesjonalny gabinet ze świetnym i kompetentnym personelem. Wizyty bezbolesne, bezstresowe, szczerze polecam :) U mnie po szybkiej diagnostyce rtg od razu wyleczono zęba, który był do leczenia. Szybko, sprawnie i rzetelnie :)


mleszczak

Napisano 17 styczeń 2020 - 15:56

Dobrym gabinetem stomatologicznym jest http://wesolystomatologia.pl/ w którym mi leczyli zęby. Miałem dość duże problemy z nimi ale udało i  się je uratować, także jestem wdzięczny. Widać że pracują tam dentyści którzy są fachowcami.


Monkey_Funcky

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:57

W dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć dobrego i zaufanego dentystę. Wiem po sobie. A to przecież chodzi  zdrowie.


alf

Napisano 09 styczeń 2020 - 08:25

Jeśli są tutaj osoby z Gdańska moge polecić ten gabinet stomatologiczny:

https://www.klinikas.../implanty-bego/

 

Szczególnie ich implantologię

 

Mają duże doświadczenie w implantach

Niewielki stopień odrzuceń

Gabinet pracuje na wielu systemach implantologicznych i są w stanie doradzić jaki bedzie najlepszy

 

Wszczepiałem tam dwa implanty w miejsce zebów jakie utraciłem w wyniku wypadku i jestem bardzo zadowolony. Nie czuję praktycznie róznicy w stosunku do naturalnych zebów. 


Baklazanka

Napisano 30 grudzień 2019 - 14:00

Jeśli chodzi o Kraków na przykład, to dzisiaj szukając dentysty dla siebie trafiłem na ten gabinet https://stomatologiacichon.pl/. Mają na prawdę dobre opinie i sporo osób uważa, że świetnie wywiązują się ze swojej pracy. Czy ktoś z was korzystał może z ich usług i może mi coś więcej jeszcze na ten temat powiedzieć?

Dobrze trafiłeś, to najlepsze centrum stomatologiczne w Krakowie. Zajmują się wszystkim jeżeli chodzi o leczenie i wygląd zębów, ale najlepszych specjalistów mają tam od implantów zębów. Pacjenci z całej Polski do nich przyjeżdżają. 


mamarek44

Napisano 29 grudzień 2019 - 12:16

Jeśli chodzi o Kraków na przykład, to dzisiaj szukając dentysty dla siebie trafiłem na ten gabinet https://stomatologiacichon.pl/. Mają na prawdę dobre opinie i sporo osób uważa, że świetnie wywiązują się ze swojej pracy. Czy ktoś z was korzystał może z ich usług i może mi coś więcej jeszcze na ten temat powiedzieć?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)