Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Dobry dentysta


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Ida4

Napisano 23 czerwiec 2021 - 13:58

Najlepszych dentystów spotkałam w klinice Neo Dentica w Łodzi. Polecam ich serdecznie. Na stronie https://www.neodentica.pl/znajdziecie wszystkie informacje o tej klinice. Ja jestem bardzo zadowolona.


Napisano 22 czerwiec 2021 - 17:56

Warto zajrzeć tutaj -> elektoralna.pl nawet jeśli masz trochę km to serio warto, ja dojeżdżam niecałą godzinkę trasy ale jednak liczy się dla mnie jakość i gwarancja tego, że wyjdę zadowolony.


Napisano 25 maj 2021 - 17:59

Leczenie zębów polecam wykonywać w Dental Nobile Clinic. To nowoczesny, dobrze wyposażony gabinet, w którym przyjmują świetni dentyści. Cała moja rodzina leczy tam zęby i wszyscy jesteśmy zadowoleni z jakości leczenia.


wolna

Napisano 04 maj 2021 - 12:33

Ja wybieram takie rozwiązanie jak stomatolog lublin: https://adpclinic.pl/i jestem z niego bardzo zadowolona. Serdecznie polecam także Wam. 


Latizia

Napisano 01 maj 2021 - 20:23

Polecam Fabdent, https://www.fabdent.pl/, bardzo dobry gabinet stomatologiczny, do którego chodzę od dłuższego czasu :) Mają świetnych specjalistów na pokładzie, można u nich kompleksowo zająć się leczeniem zębów. 


aronr

Napisano 13 kwiecień 2021 - 18:53

Na czym dokładnie Ci zależy? Czego szukasz u dobrego stomatologa? Jeśli wiedzy i umiejętności, to udaj się do Stomatologii Rodzinnej - to polecany stomatolog w Częstochowie. Ma i wiedzę i umiejętności i doświadczenie.


nocykk

Napisano 31 marzec 2021 - 18:50

Hej, ja chodzę do Fabdentu, https://www.fabdent.pl/ Polecam, nowoczesna klinika ze świetnym personelem. Można u nich kompleksowo zająć się uśmiechem :) Przeprowadzają całościowe metamorfozy uśmiechu. 


Napisano 26 marzec 2021 - 00:26

Leczę zęby od dłuższego czasu w gabinecie B2 Dental Clinic i jestem bardzo zadowolony z każdej usługi. Gabinet jest godny polecenia. Przyjmują tam dobrzy stomatolodzy, a obsługa jest miła.


PawełP32

Napisano 28 luty 2021 - 10:47

W przypadku kiedy pojawiają się problemy z zębami i nie do końca dobrze się czujecie to może warto poszukać dobrego gabinetu stomatologicznego w którym będziecie mogli liczyć na najwyższy poziom wsparcia przy szerokim zakresie świadczonych usług jak diagnostyka, ale także leczenie ubytków, czy też chirurgię na najwyższym poziomie. My w Warszawie mamy swój sprawdzony https://www.dentysci...erta/chirurgia/ w Warszawie, który jak najbardziej mogę polecić. Korzystamy już od dłuższego czasu i na pewno przy nich zostaniemy. Pozdrawiam i oczywiście dajcie znać czy udało Wam się znaleźć odpowiednią pomoc w tym zakresie. 


annk

Napisano 26 styczeń 2021 - 22:36

Jeżeli w Warszawie to polecam umówić się na wizytę w https://mcs-przychodnia.pl/ bardzo fajna przychodnia. Usługi kompleksowe dla dorosłych i dla dzieci, rozsądne ceny, odpowiednie godziny otwarcia. Do tego bardzo miła obsługa


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)