Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Dobry dentysta


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

wolna

Napisano dziś, 14:56

Na pewno pomoże Ci z problemem ten dobry stomatolog. Polecam Tobie prześwietlenie zębów lublin: https://adpclinic.pl/rtg/. Ja do tej kliniki dentystycznej chodzę od lat. Zawsze wychodzę zadowolona z profesjonalnego podejścia do pacjenta. Polecam usługi takie jak chirurgia stomatologiczna.


Napisano 24 październik 2021 - 13:20

Polecam gabinet B2 Dental Clinic. Przyjmuje tam świetny stomatolog. Szczerze mówiąc nie ma lepszego dentysty!


Napisano 22 październik 2021 - 14:03

Jeśli szukasz dobrego dentysy to tylko Lityńscy, leczą bardzo dużo przypadłości, a dzięki temu, że mają nowoczesne wyposażenie, leczenie przebiega praktycznie bezboleśnie


Napisano 03 październik 2021 - 21:39

Jeśli szukacie kogoś sprawdzonego w Koninie, zdecydowanie polecam sprawdzić www.centrodent.com.pl/, ja Jestem bardzo zadowolony

JoasiaKk

Napisano 28 wrzesień 2021 - 18:44

Polecam Fabdent :) Można u nich bezboleśnie wyleczyć zęby, nawet kanałowo :) Polecam sobie poczytać o szczegółach na ich stronie https://www.fabdent.pl/. Duży komfort i argument za wyborem tej kliniki dla osób, które boją się bólu czy dla dzieci :) 


Napisano 27 wrzesień 2021 - 19:29

Ja leczę zęby w B2 Dental Clinic i jestem zadowolony z jakości wykonanej usługi. Gabinet jest nowoczesny i dobrze wyposażony, karda kompetentna. Uratowali mi kilka zębów i szczerze ich polecam.


pacjent2001

Napisano 18 sierpień 2021 - 11:13

Dla mnie to najlepszy dentysta jest w Warszawie, elektoralna gabinet. Byłem na borowaniu i na czyszczeniu i wszystko tak jak obiecali, bez zbędnego przedłużania wizyt i praktycznie bez bólu. 

Niestety do Warszawy dla mnie to za daleko. Ja jesetm z Wrocławia. Ale jeżeli będę w pobliżu u rodziny to być może zaglądnę.

Zbyszek


pacjent2001

Napisano 18 sierpień 2021 - 11:11

Witam. Przez przypadek trafiłem na to formum. Jestem księgowym we Wrocławiu - ale jak widać można dowiedzieć się tutaj znacznie więcej rzeczy niż sama księgowość. Przez długi czas miałem problem z zębem (z czwórką) i nie wiedziałem o co chodzi. Byłem u 2 dentystów zrobiłem zdjęcie panoramę, sprawdzili mi korzenie, i stan zębów pobocznych. Piszę bo może komuś się to przyda.

Mianowicie - pół roku wcześnej miałem leczenie właśnie tej czwórki. Problem okazał się prozaiczny - ale był bardzo dolegliwy. Przerzucając papiery w pracy, ciągle nie mogłem się skupić na pracy.

Poszedłem do stomatolog, który poleciła mi koleżanka z pracy - że to super człowiek i na pewno Ci pomoże. Co się okazało???? właśnie jak kilka miesięcy wcześniej lekarz leczył mi zębo to nałożył i odbudował mi koronę - ale dał za dużo tego materiału (nie wiem jak to się nazywa w stomatologi) ale chodzi że zapląbował mi zęba i dał za dużo tej plomby - i to właśnie skutkowało zbyt dużym naciskiem górnego zęba na dolny i robił się konflikt zgryzu. Kiedy stomatolog usunął mi tą górkę plomby - po kilku dniach poczułem super ulgę i normalnie mogłem jeść, pić i przede wszystkim zapomnieć o tym. Stąd jeżeli ktoś ma nietypowe problemy z zębami lub wydaje się że nie ma dla niego nadzieji. To polecam skontaktować się z stomatologiem z Wrocławia Panem Markiem Więznowskim - Namiar tutaj: https://www.stomatolog.wroc.pl/Cud stomatolog. Nie wiem czy to przypadek czy doświadczenie. Ale on po 15 minutach i zrobieniu odcisku od razu był przekonany że problem leży właśnie jak to nazwał z "wyłączeniem zęba ze zgryzu" i to był trafiony pomysł. Gorąco polecam. PS jeszcze raz dziękuję doktorze!!! [:)]
Zbyszek z Bielan Wrocławskich.


Napisano 15 sierpień 2021 - 19:04

Dla mnie to najlepszy dentysta jest w Warszawie, elektoralna gabinet. Byłem na borowaniu i na czyszczeniu i wszystko tak jak obiecali, bez zbędnego przedłużania wizyt i praktycznie bez bólu. 


igamas

Napisano 31 lipiec 2021 - 20:41

Polecam na Bemowie DENT SM, http://www.dentsm.pl/ Chodzę tam od dłuższego czasu. Bardzo fajny personel, super dentyści :) Zawsze miła atmosfera i każdy zabieg, nawet ten chirurgiczny, wspominam bardzo dobrze. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)