Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry dentysta


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Formala

Napisano 09 październik 2019 - 16:09

Dentystów jest wielu ale nie kazdy ma dobre podejscie. Ja osobiscie boje sie kazdej ingerencji w moje usta wiec lekarz musi byc najlepszy. Poznalam takiego niecale pol roku temu jak pracodawca wykupil nam pakiety medyczne w medicover bo tam mam opieke dentystyczną oraz wiele innych


aronr

Napisano 02 październik 2019 - 14:00

Na rynku nie brakuje porządnych gabinetów dentystycznych. Jeśli jesteś z Sosnowca, proponowałbym zainteresować Ci się ofertą tego gabinetu: http://wesolystomatologia.pl/(cieszy się dobrą opinią i jest w stanie kompleksowo zająć się opieką nad stanem naszego uzębienia).


Bashka87

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:15

Ja ostatnio leczyłam kanałowo zęba w gabinecie Dent SM u dra Jasińskiego i mogę szczerze polecić. Jak kogoś interesuje takie leczenie, to tu znalazłam wszystkie ważne informacje http://www.dentsm.pl...czenie-kanalowe, warto sobie poczytać :)


mirell

Napisano 19 wrzesień 2019 - 16:57

Jeśli chodzi o śląsk polecić mogę klinike do której my chodzimy całą rodziną- na Mościckiego w Sosnowcu- L & P Wesoły. Wspaniali stomatolodzy, nowoczesny sprzęt, od lat tu chodzimy http://wesolystomatologia.pl/


Napisano 31 sierpień 2019 - 16:33

W Warszawie polecam Villa Nova Dental Clinic. Jeszcze nie trafiłam na tak fajnego dentystę jak tam. Miła atmosfera, zero bólu i zęby leczone profesjonalnie.


pasia87

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:11

Polecam Dent SM, działają w Warszawie na Bemowie, http://dentsm.pl Mają szeroki zakres usług stomatologicznych, można u nich kompleksowo leczyć zęby :) 


Napisano 27 sierpień 2019 - 18:55

Ja jestem zadowolona z opieki stomatologicznej w Stomatologii Cichonia. Moim zdaniem jedni z lepszych specjalistów tam leczy i nie ma co narzekać na obsługę klienta. Jest miło i dokładnie.


Napisano 19 sierpień 2019 - 21:11

Jestem zadowolona z usług lekarzy dentystów z Dental House z Łukowa. Na miejscu czeka was pełen profesjonalizm, super podejście do klienta i rozsądne ceny. Chodzę do nich od prawie dwóch lat i nie zamierzam zmieniać gabinetu na inny.


alf

Napisano 19 sierpień 2019 - 09:23

Leczenie kanałowe jest potrzebne jeśli próchnica zniszczyła miazgę. Szybkie rozpoznanie i odpowiednio szybko rozpoczęte leczenie kanałowe pozwala wyeliminować dolegliwości bólowe przy zachowaniu własnego zęba. Leczenie kanałowe jest konieczne także we wszystkich przypadkach obumarcia(martwicy)miazgi, co niekoniecznie musi mieć związek z próchnicą, może też być konsekwencją urazu zęba.

http://gazetawielick...-jest-wskazane/

 

Na stronie jest opisane w jakich sytuacjach takie leczenie jest wskazane. 


Precel234

Napisano 19 sierpień 2019 - 09:02

Ja mogę Ci polecić sprawdzonego dentystę :) 

https://medicadent.pl

Chodzę do nich od lat i jestem super zadowolony ;)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)