Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry dentysta


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aniolek

Napisano wczoraj, 17:00

Mi bardzo dobry dentysta zakładał aparat na zęby :) Wizyta odbyła się u https://dental-conce...rta/ortodoncja/i nie bolało, aparat wygląda naprawdę dobrze. Cieszę się, że wreszcie mam szansę na proste zęby. Wybrałam aparat stały, po którym moje zęby na pewno będą wyglądały o niebo lepiej! Już nie mogę się doczekać efektów.


Tomek43

Napisano 06 marzec 2019 - 10:50

A teraz pytanie z innej beczki, choć też dotyczące stomatologii. Siostra zastanawia się nad kursem https://www.proeduka...stomatologiczna tylko moje wątpliwości są takie, że po pierwsze cięzko będzie jej w naszym kraju znalezc prace, a po drugie, ze zarobki nie beda satysfakcjonujace jesli juz uda sie znalezc jakis gabinet. Mam racje? 


fabrynka

Napisano 01 marzec 2019 - 10:26

Zdecydowanie Fabdent. Mają świetnych specjalistów, tak że możesz liczyć na profesjonalną opiekę bez względu na to z jakim problemem przychodzisz. Zajmą się Tobą kompleksowo. Mają nowoczesny sprzęt i stosują najnowsze metody leczenia, to ma duże przełożenie na fakt, że wizyty są bez bólu, bez stresu i w naprawdę miłej atmosferze :) Zobacz, jak szeroki jest ich wachlarz usług http://www.fabdent.pl/uslugi


Napisano 26 luty 2019 - 02:11

Ja dojeżdżałam do Krakowa na Bronowicką do Villa Dentica. Zmieniałam całą górę i cena mnie nie zabiła. To było rok temu także póki co wszytko się świetnie trzyma. Mam 6 licówek i dwa mosty, plus kanałowe i dwa overlaye. Polecam bo wykonanie pierwsza klasa


DariuszP

Napisano 09 luty 2019 - 21:54

Mi odpowiada gabinet dentystyczny http://www.matraszekstomatologia.pl/ Mieszczą się w Krakowie na Telimeny. Miałem tam ostatnio kanałowe pod mikroskopem i sprawne wszystkim się zajęli, ząb jest wyleczony. Zostanę u nich na stałe bo miejsce profesjonalne i nowoczesne, mają wszystkie niezbędne sprzęty, mój poprzedni dentysta nie miał. np. mikroskopu czy nie zajmował się implantami a tu działają kompleksowo i to mi się podoba.


Napisano 08 luty 2019 - 09:59

Jeśli chodzi o protetykę i implanty to zdecydowanie namawiam na klinikę Stomatologii Estetycznej w galerii Polna Parka (mają swój serwis – kse.dental). Poza tym że znają się na robocie wiedzą jak zrobić zęby żeby efekt był naturalny, to też mają własną pracownię na miejscu przez co nie czeka się u nich na zęby wieki...


Napisano 06 luty 2019 - 21:24

czy ktoś z was wyrywał zęba u biancodenti.pl? jakie macie opinie?


radekos

Napisano 05 luty 2019 - 20:41

W Łukowie bardzo dobra klinika dentystyczna to http://zmienswojusmiech.pl/ przy Kiernickich. Są profesjonalni, nowocześni, maja przyzwoite ceny i dobre podejście do pacjentów. Jestem zadowolony, że właśnie na nich natrafiłem i na pewno na długo tam zostanę.


Pantherossa

Napisano 01 luty 2019 - 16:41

Cześć wszystkim! Czy znacie może jakiegoś dobrego i sprawdzonego dentystę w województwie śląskim? Ja właśnie poszukuję czegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego w tym zakresie tematycznym. Zastanawiam się w tym momencie, czy dobrą ofertą byłaby ta propozycja http://smok-dent.pl/Mieliście może z nimi jakąś styczność i możecie coś w tym zakresie tematycznym doradzić?


bibi87

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:27

W Krakowie znam świetną klinikę, moja siostra do niej chodzi - Luxdentica na Ruczaju, niedaleko siostry mieszkania. Klinika bardzo dobra, uznana najlepszą kliniką stomatologiczną w Krakowie chyba w zeszłym roku. Wiem od siostry, że zarówno personel, jak i wyposażenie kliniki jest na naprawdę wysokim poziomie. Ona robiła tam leczenie i licówki. Uśmiech ma naprawdę piękny :) 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)