Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry dentysta


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Kasiaso

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:48

Od siebie polecam Fabdent https://www.fabdent.pl/kontakt Robiłam tam leczenie. Super profesjonalny gabinet ze świetnym i kompetentnym personelem. Wizyty bezbolesne, bezstresowe, szczerze polecam :) U mnie po szybkiej diagnostyce rtg od razu wyleczono zęba, który był do leczenia. Szybko, sprawnie i rzetelnie :)


mleszczak

Napisano 17 styczeń 2020 - 15:56

Dobrym gabinetem stomatologicznym jest http://wesolystomatologia.pl/ w którym mi leczyli zęby. Miałem dość duże problemy z nimi ale udało i  się je uratować, także jestem wdzięczny. Widać że pracują tam dentyści którzy są fachowcami.


Monkey_Funcky

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:57

W dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć dobrego i zaufanego dentystę. Wiem po sobie. A to przecież chodzi  zdrowie.


alf

Napisano 09 styczeń 2020 - 08:25

Jeśli są tutaj osoby z Gdańska moge polecić ten gabinet stomatologiczny:

https://www.klinikas.../implanty-bego/

 

Szczególnie ich implantologię

 

Mają duże doświadczenie w implantach

Niewielki stopień odrzuceń

Gabinet pracuje na wielu systemach implantologicznych i są w stanie doradzić jaki bedzie najlepszy

 

Wszczepiałem tam dwa implanty w miejsce zebów jakie utraciłem w wyniku wypadku i jestem bardzo zadowolony. Nie czuję praktycznie róznicy w stosunku do naturalnych zebów. 


Baklazanka

Napisano 30 grudzień 2019 - 14:00

Jeśli chodzi o Kraków na przykład, to dzisiaj szukając dentysty dla siebie trafiłem na ten gabinet https://stomatologiacichon.pl/. Mają na prawdę dobre opinie i sporo osób uważa, że świetnie wywiązują się ze swojej pracy. Czy ktoś z was korzystał może z ich usług i może mi coś więcej jeszcze na ten temat powiedzieć?

Dobrze trafiłeś, to najlepsze centrum stomatologiczne w Krakowie. Zajmują się wszystkim jeżeli chodzi o leczenie i wygląd zębów, ale najlepszych specjalistów mają tam od implantów zębów. Pacjenci z całej Polski do nich przyjeżdżają. 


mamarek44

Napisano 29 grudzień 2019 - 12:16

Jeśli chodzi o Kraków na przykład, to dzisiaj szukając dentysty dla siebie trafiłem na ten gabinet https://stomatologiacichon.pl/. Mają na prawdę dobre opinie i sporo osób uważa, że świetnie wywiązują się ze swojej pracy. Czy ktoś z was korzystał może z ich usług i może mi coś więcej jeszcze na ten temat powiedzieć?


Napisano 28 grudzień 2019 - 22:09

Ja mieszkam w Warszawie i gorąco polecam Varsovia Dental. Mam za sobą kanałowe leczenie, którego nie bardzo chciał się podjąć mój wcześniejszy dentysta a tu bez problemu. Szybko i bezboleśnie;) Bardzo polecam.

grusz87

Napisano 27 grudzień 2019 - 19:32

Mogę polecić gabinet Fabdent, http://fabdent.pl, mają świetnych specjalistów na pokładzie, bardzo dobrze wykwalifikowanych lekarzy, którzy leczą z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i najnowszych metod. Bardzo polecam to miejsce, jeśli chodzi o Warszawę, to moim zdaniem jedno z najlepszych, o ile nie najlepsze.


Koloo2

Napisano 23 grudzień 2019 - 11:57

Dobry i sprawdzony dentysta to podstawa. Trzeba dbać o swoje uzębienie. 


mtzd

Napisano 16 grudzień 2019 - 06:56

Witam,
w przyszly czwartek mam miec wstawiane dwa implanty i tak sie akurat zlozylo ,ze wypadnie mi 5 dzien , jak bede miala okres. Moja dentyska mowila, ze nie moge byc niedysponowana w czasie zabiegu , no ale w sumie to juz bedzie piaty dzien , wiec krzepliwosc krwi sie chyba unormuje , co o tym myslicie?
 
Zastanawiam się również nad implantami zygomatycznymi
 
Czy ktoś ma może własnie te implanty? 

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)