Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szkolenia sprzedażowe - czego uczą?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

michalwu

Napisano 26 styczeń 2019 - 16:18

Uczą tego jak zaprezentować produkt i technik sprzedaży - proste i bardzo skuteczne.


wilkstepowy

Napisano 21 styczeń 2019 - 17:05

Szeroko pojętych technik sprzedaży:)


zimbol

Napisano 12 styczeń 2019 - 00:20

Mnie szkolenia internetowe nie przekonują. Nie są one nigdy tak bardzo skuteczne jak te tradycyjne (oczywiście o ile są one przeprowadzane przez odpowiednie i adekwatne do tego osoby). Na szkolenia z technik sprzedaży w Warszawie warto wybrać się do https://deltatraining.pl/, to firma ze sporym doświadczeniem, ale to co najważniejsze, to że mają oni doskonałych i przeszkolonych ludzi, którzy potrafią prowadzić szkolenia. 


Majkela

Napisano 30 grudzień 2018 - 16:18

Ja również jestem zainteresowana kursami i szkoleniami związanymi ze sprzedażą oraz z bezpiecznym importem z Chin. Od nowego roku chciałabym zacząć prowadzić własną firmę i do tego potrzebuje poszerzyć swoją wiedzę. Jedyne co znalazłam to https://www.jgt.pl/s...z-chin-icc.html. Czy ktoś z Was brał udział w takich szkoleniach i może się wypowiedzieć?


Naster

Napisano 30 grudzień 2018 - 13:15

Od kilku lat popularne są szkolenia przeprowadzane internetowo. Co Ty o tym sądzisz? Mają one jakiś sens? No i najważniejsze - czy są one równie skuteczne jak zwykłe? 


kamilm11

Napisano 25 grudzień 2018 - 11:41

wątpie żeby jedno szkolenie wniosło znaczną poprawę, ale na pewno warto się szkolić. Z tym że ważne jest też zeby znaleźć profesjonalnego szkoleniowca najlepiej z polecenia. Mój brat jest handlowcem z zawodu i wysyłają go z firmy na szkolenia, był chyba na 5 a tylko raz bardzo chwalił prowadzącego

 

____________________________

tanie części samochodowe online


zimbol

Napisano 23 grudzień 2018 - 22:38

Tego typu szkolenia są właśnie po to, by poprawić techniki sprzedaży, więc jak najbardziej nauczą Cię nowych rzeczy w tym zakresie. 


Naster

Napisano 18 grudzień 2018 - 15:33

Czego potrafią nauczyć na szkoleniach sprzedażowych, czy znalezienie odpowiedniego kursu może skutkować znaczną poprawą technik sprzedaży? 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)