Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Wakacje z 5 latkiem


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 sierpień 2021 - 21:16

W Poznaniu polecam nocleg w Hostel Explorer. Miła obsługa, wygodne pokoje i fajna lokalizacja, wszystko w dobrej cenie. Polecam!


fabiola

Napisano 21 lipiec 2021 - 15:13

W zeszły weekend pojechaliśmy z mężem i naszym pięcioletnim synkiem do poznańskiego zoo. Z uwag na dużą odległość zdecydowaliśmy się na nocleg i powrót następnego dnia. Nocowaliśmy w Expolis Residence - to fantastyczne miejsce w świetnej cenie o bardzo wysokim standardzie. Polecam!

Fajna przygoda. My ruszamy w sierpniu i na pewno będziemy musieli się zastanowić ogólnie, jak wygląda to wszystko. Taki https://colibro.eu/ sklep też będziemy mieli do odwiedzenia. Okazuje się, że nasza spacerówka do niczego się już nie nadaje.


Napisano 26 czerwiec 2021 - 14:51

W zeszły weekend pojechaliśmy z mężem i naszym pięcioletnim synkiem do poznańskiego zoo. Z uwag na dużą odległość zdecydowaliśmy się na nocleg i powrót następnego dnia. Nocowaliśmy w Expolis Residence - to fantastyczne miejsce w świetnej cenie o bardzo wysokim standardzie. Polecam!


marysia8383

Napisano 11 czerwiec 2021 - 12:43

No ja wam powiem że tutaj https://ubezpieczrodzine.pl/właśnie czytam o ubezpieczeniu podróżnym, czy wy jak jedziecie to wykupujecie je? Bo chyba to zrobię, jadę niedługo za granicę z moją rodziną i wolę jednak mieć takie zabezpieczenie.


Aligru

Napisano 10 czerwiec 2021 - 13:21

Nad morzem polecam zdecydowanie ten hotel w Kołobrzegu: https://hotelmonalisa.pl/ powinno się Wam tam spodobać ;)


zimbol

Napisano 19 kwiecień 2021 - 10:10

Myślę, że wypad nad jezioro to super opcja, sam ze swoimi dziećmi zawsze jeżdżę na domek nad jezioro i bawią się świetnie. Jeśli chodzi o wieczory, to razem oglądamy filmy na vod https://www.ogladaj.to/


Napisano 24 marzec 2021 - 14:16

Dobrym miejscem na wyjazd wakacyjny z małym dzieckiem jest pobyt w Pensjonacie Stara Szkoła w Piaskach na Mazurach. Panuje tam świetna atmosfera.


Naster

Napisano 07 styczeń 2021 - 14:42

My już z takim maluchem byliśmy na wakacjach w Paryżu i było naprawdę super, nikt z nas nie narzekał i spędziliśmy miło czas. Tylko przy takich wyjazdach bardzo przydaje się karta wielowalutowa https://wielowalutowe.com/gdyby nie ona, to tak łatwo by nie było. 


Napisano 22 grudzień 2020 - 18:34

Świetną opcją na aktywny wyjazd z dziećmi to spływ kajakowy po Warcie organizowany przez Kajaki Rogalinek. Firma oferuje krótkie dystanse po bezpiecznej rzece, a dla dziecka to fajna przygoda. Polecam.


Napisano 30 wrzesień 2020 - 13:28

szczerze to nie mam pojęcia. ale chyba jakieś morze jak już. ja mam dzieci już starsze i teraz to same jeżdżą. w tym roku z butem jadą na zimowisko. oby pogoda tylko im dopisała.  


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)