Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Targi- jak przyciągnąć uwagę


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Koloo2

Napisano 23 grudzień 2019 - 11:58

Jakaś efektowna reklama na pewno się przyda. Może ścianka reklamowa LED?


Kabanosikkk

Napisano 16 grudzień 2019 - 10:59

Bardzo fajny temat. Nigdy co prawda nie byłem na targach, ale myślę, że rady tutaj pozwolą mi lepiej się kiedyś do nich przygotować. 


mtzd

Napisano 16 grudzień 2019 - 07:23

Po pierwsze ładne i ciekawe stanowisko firmowe

http://www.alejahand...stoiska-targowe

 

Jest to bardzo ważne jeśli chcemy wyróżnić się z tłumu. Firm wystawiających sie oraz oferujacych swoje uslugi będzie na pewno wiele, tak więc takie stanowisko będzie bardzo praktyczne.

Ważne tutaj będzie odpowiednie światło:

eksponuje wyspy handlowe, wyróżniając je spośród innych,
budzi zainteresowanie wśród odwiedzających targi, wystawy,
pozwala na tworzenie atmosfery, dzięki zastosowaniu oświetlenia o różnym natężeniu, barwie,
zwraca uwagę na najważniejsze produkty poprzez ich punktowe oświetlenie.
Zabawa światłem to fantastyczny sposób na uatrakcyjnienie przestrzeni stoiska handlowego. Światło umożliwia wyeksponowanie najistotniejszych elementów. 
 
Pamiętajmy również o zoferowaniu odpowiedniej treści. 

kas87wid

Napisano 31 październik 2019 - 18:34

Na pewno dobrze pomyślane gadżety reklamowe są dobrym pomysłem na targi, fajnie mogą się sprawdzić różne gadżety do picia np. https://www.gadzety.pl/do-picia.html, ale i standardowe klasyki w postaci kubków, smyczek itp. Najlepiej jednak wybrać coś oryginalnego, co klientowi zapadnie w pamięć i będzie użyteczne na co dzień :) 


kerryjane72

Napisano 11 październik 2019 - 08:52

Niektóre firmy wynajmują hostessy i na pewno to podbija zainteresowanie uczestników targów. Myślę, że powinniście się jednak skupić na samym stoisku, powinno być ono dobrze przygotowane. Często wykorzystuje się tego typu namioty handlowe https://vika.pl/prod...mioty-handlowe/W sumie to nie tylko na targach, także i na wiele innych okoliczności. Są  one solidne, lekkie i łatwe w montażu.


Napisano 12 marzec 2019 - 11:05

Ja się zgadzam z Rozali33 - dobre stoisko to gwarancja sukcesu, ale to nie wszystko. Nade wszystko potrzebny jest dobry grafik z pomysłem - korzystam z usług Orchidea Group. Robili mi już materiały na 4 wyjazdy. Sam jestem pod wrażeniem tego, co dla mnie przygotowali. Z każdych targów przywożę kilku stałych klientów. To niepowtarzalna okazja, żeby się pokazać - warto wydać troszkę pieniążków i być widzialnym, żeby nie być kolejnym szarym namiocie w rzędzie takich samych. 


bibi87

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:31

Jeśli byście szukali firmy, która zapewni Wam sprzęt - nagłośnienie, AV, jakieś ekrany na targi, co powoli staje się już standardem, to polecam firmę, z której usług my korzystamy - http://3tech.pl/. Świetni specjaliści, na których można polegać. 


rozali33

Napisano 22 styczeń 2019 - 09:46

Podstawa moim zdaniem to dobre stoisko. Musi być odpowiednio dopasowane do branży. Są firmy jak ta https://www.retio.pl/, gdzie za niewielkie pieniądze może zamówić całe, gotowe stoisko. Szybko realizują zamówienia, a materiały, których używają sa na tyle trwałe, że stoisko posłuży Ci wiele razy. Zajmują się tematem od  dawna więc jestem pewna, że będą potrafili pomóc.


andreabb

Napisano 30 czerwiec 2018 - 20:51

Moim zdaniem faktycznie multimedia najlepiej przyciągają uwagę. Bardzo ciekawy tekst na ten temat znalazłam - tutaj link https://www.biznesev...dia-na-stoisko/ - polecam lekturę, jak temat kogoś interesuje. 


kolorowazelka

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:26

Może stoisko z ciekawą grafiką? Żeby przyciągało uwagę plus gadżety i dobra promocyjna oferta.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)