Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie szkolenie warto zrobić?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 14 listopad 2019 - 23:31

Jak nie macie prawa jazdy to warto zrobić ten kurs to to taka podstawa i w wielu pracach wymagają posiadanie prawka. Mogę wam doradzić bardzo fajną szkołę jazdy z Lublina www.szkolyjazdypzm.pl Świetni instruktorzy i dobry poziom nauczania. Ja zdałem dzięki nim już za drugim razem.


Ela78

Napisano 14 listopad 2019 - 14:56

Witam, Chciałem zapytać Was jakie szkolenie warto zrobić aby łatwiej ogarniać prace biurowe? Chciałbym profesjonalnie ogarnąć obsługę excela itd. Możecie polecić jakąś firmę?

Moim zdaniem nie ma co się licytować, co warto zrobić, a czego nie warto zrobić, zdecydowanie dobrze jest się zdecydować na firmy, które szkolą w wielu zakresach i które mogą przygotować dla nas szkolenie dedykowane, pod potrzeby naszej firmy. I na przykład firma https://growth.town/ może dla nas tego dokonać. Prowadzą też zajęcia z mentoringu czy coachingu. 


aniolek

Napisano 15 październik 2019 - 10:40

Każdy oczywiście potrzebuje wiedzy w innym temacie, ale powiem Wam, że jakiś czas temu uczestniczyłam w szkoleniu z zakresu technik sprzedaży. Na stronie: https://superszkolen...edazy-w-pigulce znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona - świetni specjaliści z ogromną wiedzą, którą potrafią odpowiednio przekazać słuchaczom ;)


kolorofon1

Napisano 06 sierpień 2019 - 23:22

Może instruktor fitness? Moja kolezanka niedawno zrobiła i teraz już normalnie pracuje jako instruktor w jednej z siłowni w mieście. A instruktor fitness jak zostać to wystarczy tylko kurs zrobić.


Mixira

Napisano 06 sierpień 2019 - 18:27

Ja generalnie obracam się ciągle w branży informatycznej i moją uwagę zwróciła ostatnio oferta szkoleniowa, którą znalazłam tutaj: https://www.acsdagma...on,6650/prince2 dotyczy ona autoryzowanego szkolenia prince 2. Wydaje mi się, że to bardzo atrakcyjna opcja. Zanim jednak się zdecyduję bardzo chętnie poznam Wasze zdanie :)


Naster

Napisano 12 lipiec 2019 - 12:06

Każde szkolenie wnosi coś do umiejętności, jednak oczywiście najlepiej robić takie szkolenia, które trafiają w Twój kierunek rozwoju. Z tego powodu ja zapisałem siebie i swoich ludzi na szkolenia sprzedażowe w https://deltatraining.pl/


krystek91

Napisano 11 lipiec 2019 - 10:55

Spróbuj egzamin od google - Internetowe rewolucje. Dają ponad 125 darmowych lekcji, po których możesz otrzymać certyfikat. Jest tam podstawowa, ale praktyczna wiedza z zakresu digital :)


fashion.victim

Napisano 10 lipiec 2019 - 09:00

ciężko doradzić coś konkretnego, ponieważ w przypadku szkoleń, mamy ich naprawdę duży wybór, należy więc podejść do tematu biorąc pod uwagę nasze potrzeby rozwojowe.Można je dostosować do indywidualnych potrzeb, jak i potrzeb całej firmy. W przedsiębiorstwach produkcyjnych mogą być przydatne szkolenia lean manufacturing: http://poradnikowy.n...-manufacturing/, które pozwoli na sprawniejsze działanie produkcji.


Mariinka

Napisano 31 maj 2019 - 06:43

Sprawa jest ułatwiona gdy już gdzieś pracujecie, albo macie własne firmy. Wtedy wiadomo w jakim kierunku warto się kształcić. Tu myślę, że zainteresują was szkolenia typowo biznesowe oferowane przez https://www.ark-dora...dla-handlowcow/ Ja znalazłam tu szkolenia dla handlowców, ale również proponują szkolenia dla kierowników, z zarządzania czasem, obsługi klienta i inne.


astaro

Napisano 31 maj 2019 - 05:12

Moim zdaniem warto zrobić każde szkolenie, które idzie w parze z Waszymi zainteresowaniami / branżą, w której pracujecie. W moim wypadku byłoby to np. szkolenie takie jak https://totalexpert....pracy/katowice/ i jeżeli będzie na to odrobina czasu to chętnie się na nie wybiorę :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)