Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Etykiety samoprzylepne


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aronr

Napisano 11 luty 2019 - 23:24

I gdzie je w końcu zamówiłaś?

___

hokery wrocław


paliwa@wp.pl

Napisano 10 luty 2019 - 14:26

Etykiety można kupić w wielu firmach, np. tu: https://www.tipografia.pl


Aneta27

Napisano 30 styczeń 2019 - 15:18

Firma w której pracuję, zainwestowała w porządny sprzęt od https://www.bradypolska.pl/ . Mają całą gamę produktów do etykietowania. Na pewno profesjonalna firma znajdzie tu odpowiednie materiały zarówno na skalę przemysłową jak i dla mniejszych przedsiębiorców. 


Castiel

Napisano 05 grudzień 2018 - 11:22

Czasami będziesz musiał zamówić w większych ilościach. W naszej firmie można dogadać się w większości przypadków, a oferujemy nie tylko druk, ale także sprzęt do druku, jeśli jesteś zainteresowany robieniem tego samodzielnie. Generalnie polecamy złożyć indywidualne zapytanie w każdej kwestii. Wpadnij na https://www.hit-kody.com.pl/pl/ i przejrzyj ofertę


MireczekW

Napisano 29 październik 2018 - 16:43

Nie w każdej drukarni można zamówić etykiety w mniejszej ilości. W LabelExpress można zamówić etykiety już od 500 sztuk. 
Co więcej w tej drukarni cały proces zakupowy odbywa się online. Wystarczy wejść na stronę https://labelexpress.eu/ a następnie wybrać materiał, kształt, rozmiar, ilość i przesłać swój projekt do realizacji.


mtzd

Napisano 04 październik 2018 - 13:34

Aktualnie prowadzimy z żoną sklep. Na początku postanowiliśmy trochę zaoszczedzic i kupiliśmy tanią drukarke etykient samoprzylepnych ( taka z allegro).Jakosć etykiet była słaba, poza tym drukarka popsuła sie w krótkim czasie....

 

Kolejna byla już o wiele lepszej jakości. Jesli zastanawiacie się gdzie zamówić, polecam skontaktować się z firmą Hyprotech. 

 

W firmie można zamówić zarówno drukarki, jak  i akcesoria. Polecam zadzwonić, powinni doradzić Wam co wybrać.  Ostatnio zamawialiśmy tam tabliczki znamionowe
https://www.hyprotec...i-zastosowanie/


bakarat

Napisano 10 wrzesień 2018 - 22:58

Tutaj https://labelexpress.eu jest namiar na drukarnie, która zajmuje się drukowaniem różnorodnych etykiet. Warto sobie tam zerknąć. Cały proces zamawiania odbywa się online, dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu. Szybko realizują zamówienia i co najważniejsze można zamówić już do 500 sztuk. 


qlavy

Napisano 25 sierpień 2018 - 15:38

Polecam zajrzeć tu www.beradex.pl/etykiety-samoprzylepne-100-60-1200et-vellum-p-976.html . Etykiety samoprzylepne do wag drukujących lub etykieciarek. Całkiem dobra cena, wiec sądzę, że osoby zainteresowane skorzystają. :)


kamarek

Napisano 23 lipiec 2018 - 09:05

Wybór drukarki zależy w dużej mierze od tego jak bardzo wydajny chcesz mieć sprzęt i co na nim drukować, w jakim formacie. Najlepiej po prostu skontaktować się ze sklepem i przedstawić swoje oczekiwania. Urządzenia do drukowania etykiet mają wiele różnych funkcji i wiadomo, że nie każda jest niezbędna do etykietowania kosmetyków. Dlatego najlepiej zapytać w sklepie i poprosić o pomoc w doborze odpowiedniej drukarki.


Forumowicz84

Napisano 15 czerwiec 2018 - 22:20

Z tego, co wiem, to etykiety samoprzylepne można zamówić sobie tutaj http://temat.com.pl/...a/druk-etykiet/Na pewno jest to bardzo ważne, aby znaleźć odpowiednich specjalistów, bo takie zamówienia zazwyczaj są dość duże, więc nie można pozwolić sobie na żadne pomyłki.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)