Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Co wolicie - dom czy mieszkanie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

daisyy

Napisano dziś, 09:09

Jak dla mnie zdecydowanie lepszą opcją jest dom. Jedynym minusem jest, większa powierzchnia do sprzątania. Na szczęście mam roombe, która jest niezawodnym pomocnikiem. Od kiedy ją mam nie wyobrażam sobie powrotu do latania z tradycyjnym odkurzaczem. Było to dla mnie strasznie uciążliwe i męczące. 


Manuel

Napisano 01 sierpień 2020 - 21:21

zdecydowanie mieszkanie...przy domu jest ciągle mnóstwo roboty- to koszenie, to lisćie...ciągle coś

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hostessy Warszawa


hopsio-bopsio

Napisano 01 sierpień 2020 - 20:25

Uważam, że fajnym rozwiązaniem dla inwestycji jaką jest budowa domu jest kupno i remont mieszkania z rynku wtórnego. Wszelkie niezbędne wykończenia wnętrz może wykonać ta sama firma budowlana


Rafson

Napisano 07 maj 2020 - 09:07

W domu, czy mieszkaniu przyda Wam się wiedza jak podłączyć żyrandol Bez pomocy elektryka możemy zrobić wiele rzeczy w naszych domach, czy mieszkaniach.


Napisano 06 maj 2020 - 09:55

W prezencie ślubnym dostaliśmy działkę, więc siłą rzeczy zdecydowaliśmy się na budowę. Obawiałam się tego, bo oboje jesteśmy zapracowani, a budowa kojarzyła mi się z wieczną udręką. Tymczasem okazało się, że w zasadzie budowa toczyła się swoim rytmem, a nasze życie swoim. To dzięki firmie Espiro Property, która budowała nasz dom i przejęła wszystkie zadania z tym związane. Dziś sobie nie wyobrażam, że moglibyśmy mieszkać jednak w bloku, własna przestrzeń i ogród na wagę złota.


aronr

Napisano 01 marzec 2020 - 19:43

Zdecydowanie jestem zwolennikiem posiadania domu. Własny dom to przede wszystkim niezależność i brak upierdliwych sąsiadów, który w blokach mieszkalnych się jednak zdarzają… Sam mam zamiar w niedługim czasie rozpocząć budowę swojego domu (na tą chwilę mieszkam jak większość społeczeństwa w bloku). Najprawdopodobniej skorzystam przy tym z oferty tej firmy: https://drewdom.com/o-nas/(ma ogromne doświadczenie we wznoszeniu domów szkieletowych, a właśnie na domu drewnianym mi zależy – uważam, że mają fantastyczny klimat, którego w budynkach murowanych próżno szukać).


Open Bankier

Napisano 06 luty 2020 - 23:37

Po zakupie działki i wyborze projektu na https://www.mgprojekt.com.pl/ tylko dom!

Od zawsze szukaliśmy ucieczki od zgiełku i "zabetonowanej przestrzeni" a teraz dodatkowo smog daje się we znaki...

Jeśli ma się środki,to tylko dom poza miastem,koniecznie z ogrodem-do wypoczynku i grillowania w sezonie ;)


Napisano 05 luty 2020 - 22:11

Zdecydowanie mieszkanie, wolę być wśród ludzi. Nie chciałabym mieszkać w domu, szczególnie poza miastem. Dlatego kupiłam sobie mieszkanie w Warszawie, tam, gdzie ludzi jest bardzo dużo ;)) Pomogła mi firma Krupa Nieruchomości.

Fizo

Napisano 08 listopad 2019 - 16:20

Kto lubi koszenie trawy, grabienie liści, odśnieżanie, opróżnianie szamba, palenie w kotle c.o to nie ma jak dom na wsi.


Monkey_Funcky

Napisano 07 październik 2019 - 08:39

ja jestem zdecydowanie za mieszkaniem. Mieszkałam w domu jednorodzinnym przez 5 lat i nie wspominam tego dobrze.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)