Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: gry planszowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Monkey_Funcky

Napisano 06 grudzień 2019 - 12:56

Jak mój syn podrośnie, to będziemy w takie gry grać jak najwięcej.


magnolia32

Napisano 13 październik 2019 - 12:11

Uwielbiam planszówki! Teraz na topie u mnie w domu jest gra Opowieści Dziwnej Treści. W zestawie znajduje się 9 kostek, na każdej z nich są obrazki, które służą do układania opowieści. Każdy może ułożyć swoją historię :)


Monkey_Funcky

Napisano 07 październik 2019 - 08:40

gry planszowe to super sprawa. Nie dość że fajnie wypełnia czas, to jeszcze świetnie integruje.


sandramaj

Napisano 04 październik 2019 - 15:48

Już kilka takich odpowiedzi tu widziałam i dołączę - lubię różnego rodzaju gry, w tym logiczne, planszówki i hazardowe też. Gramy od czasu do czasu z kolegami z pracy w biurze i ostatnio zaczęłam próbować swoich szans w pokerze na żywo. Świetna zabawa! Ale warto grać tylko w sprawdzonych miejscach, wiadomo  :)


boddekk

Napisano 25 czerwiec 2019 - 12:23

Zajrzyjcie tutaj, macie naprawdę fajną możliwość w pogrania w ciekawą grę Dodatek osadnicy z catanu w internecie jak dla mnie rewelacyjna zabawa gwarantowana, super sprawa !


fashion.victim

Napisano 14 grudzień 2018 - 07:39

Gry planszowe nie kończą się ani na Monopoly, ani na Scrabble, to zdecydowanie coś więcej, nawet na imprezę ze znajomymi czy w gronie rodzinnym można zdecydować się na różne tytuły gier: http://zporadnika.pl...e-znajomymi.htm, które zazwyczaj robią furorę i po prostu dobrze się sprawdzają w każdych warunkach.


Salvatore Conte

Napisano 15 listopad 2018 - 12:44

Monopoly, czy Scrabble miała okazję grać raczej większość osób ;). Sam bardzo lubię gry planszowe i mam całkiem sporą ich kolekcję. Niektóre z gier są trudne i trzeba grać przynajmniej w kilka osób, ale zabawa w większości przypadków jest przednia. Generalnie całkiem niezłe gry planszowe ma do zaoferowania sklep Arena Gry. Mam od nich kilka produktów i jestem całkiem zadowolony.


Napisano 08 listopad 2018 - 20:21

Monopoly


magdazet

Napisano 08 listopad 2018 - 18:14

Grzybobranie.


Napisano 08 listopad 2018 - 09:18

A w Gimatriks grałaś?, ciekawa gra słowna, można w nią długo grać. I tutaj w 6 osób możecie toczyć słowne potyczki. Z rodzeństwem jak wieczorem się nudzimy to w nią gramy. Karty już się nam trochę przejadły.

 

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)