Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaki dobry weterynarz w Krakowie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 18 grudzień 2018 - 22:54

Weterynaria to trudna branza. Ostatnio czytalam o sciezce zawodowej lekarza weteerynarii. Piecioletnie studia, potem staz, ciagłe kursy, szkolenia, praca w lecznicy tez nie jest latwa, bo wyzsze zarobki pojawiaja sie dopiero z wiekszym doswiadczeniem. A lista obowiazkow jest calkiem spora- leczenie zwierzat rozncyh gatunkow, kontrola zywnosci odzwierzecej i chorob odzwierzecych.


Napisano 24 wrzesień 2018 - 20:23

My też na Zachodnią chodzimy. Babka jest ok!


Napisano 28 grudzień 2017 - 22:15

Byłam przed świętami ze szurkiem w gabinecie Zdrowie Pupila. Pomogła i to skutecznie.Mam o niej b. dobre zdanie.


Napisano 22 wrzesień 2017 - 11:40

Ja mam całkowicie inne zdanie o niej. Bardzo empatyczna kobieta i solidnie przygotowana do zawodu.Na pewno mówimy o tej samej?


Napisano 07 czerwiec 2017 - 15:32

Absolutnie nie polecam Michaliny Wąsik z Zachodniej 5. Byłam u niej z chorym kanarkiem. Podczas całej wizyty - zmieniła tylko wodę kanarkowi w poidełku. Nie żartuję. Córka przyniosła kał do badania sama.Wzięła 50 zł.  Kiedy zapytałam, czy może mu podać kroplówkę lub jakiś lek wzmacniający, przeciwbólowy, stwierdziła, ze nie ma potrzeby " jak są robaki to i tak zdechnie". I to wszystko przy dziecku silnie związanym emocjonalnie ze zwierzątkiem. Zero empatii. Kanarek zdechł w tym samym dniu.


microot

Napisano 05 czerwiec 2017 - 22:05

Problemy ze znalezieniem dobrego weterynarza nie dotyczą tylko Krakowa. We Wrocławiu, choć w mieście lecznic weterynaryjnych zatrzęsienie, miałem ten sam kłopot. Pimpek, mój shih tzu, miał przewlekłe problemy z oczami. Pomógł mu dopiero "psi" okulista w AlaVet - http://www.alavet.pl/ na Lekcyjnej. Teraz chodzimy tam "ze wszystkim" a przy okazji odwiedzamy groomera - mają w lecznicy salon psiej i kociej piękności :)


Napisano 28 kwiecień 2017 - 19:58

My uzyskaliśmy pomoc właśnie na Zachodnie. Byliśmy w kilu gabinetach w Krakowie i weterynarze raczej zgadywali, aniżeli wiedzieli co jest naszemu kotu. Dopiero w Zdrowiu Pupila diagnoza była trafna i odpowiednie leczenie. Sporo kasy straciliśmy trochę przez naszą głupotę. Teraz wiem, że trzeba chodzić do doświadczonych weterynarzy, a nie tych którzy tylko ładnie mówią.


nevermind

Napisano 10 marzec 2017 - 19:40

Ja nie znam żadnego sprawdzonego...


bakarat

Napisano 15 luty 2017 - 22:57

Każdy ma swojego ulubionego weterynarza. Ja dużo dobrego słyszałem o tej lecznicy http://www.arka24h.p...lugi/lecznictwo . Co prawda znajduje się ona w Kobyłce, ale mają tam wiele ciekawych rozwiązań dla zwierząt. Nie tylko leczą, ale również miedzy innymi prowadzą hotel.


FishyBem

Napisano 10 styczeń 2017 - 16:36

Ja byłem na leczeniu u weterynarza w Radomiu. Pojechałem akurat w święta do rodziny i tam dowiedziałem się o złośliwym guzku u mojej suni, z którą pojechałem bo nie mogłem jej zostawić w mieszkaniu samej.  Bardzo się przejąłem jej dolegliwością, ale bierze antybiotyki i może operacja nie będzie konieczna. Widzę, że znów zaczął jej dopisywać humor także jestesmy na dobrej drodze do wyleczenia.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)