Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak się relaksujecie po pracy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Monkey_Funcky

Napisano 30 styczeń 2020 - 17:02

Ja mam na dzisiaj zaplanowany wieczór z książką, ciekawe czy mi się uda go zrealizować.


Annaherera0307

Napisano 27 styczeń 2020 - 08:05

Szwecja jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje. Radzę udać się do Malmo, gdzie jeśli chcesz, możesz po prostu zobaczyć piękno Danii. Jeśli wynajmujesz samochód w bookingauto , możesz również zabrać swojego psa ze sobą, gdy wyjeżdżasz, ponieważ nie wszyscy są zadowoleni z takiej firmy w transporcie publicznym. Dzięki wynajętemu samochodowi zawsze jesteś mobilny i możesz zobaczyć słynny most łączący Danię i Szwecję. Uwierz mi, lepiej widzieć go z okna samochodu i jechać trochę wolniej i nie jechać pod ziemię, nie pod ziemię, nic nie widząc.


JarekDon

Napisano 16 listopad 2019 - 09:59

Akurat jeśli o mnie chodzi to stawiam na sport który pozwala mi się wyładować fizycznie oraz psychicznie. Dlatego jeśli planujecie zakup dobrej jakości sprzętu sportowego który umożliwi Wam walkę ze zbędnymi kilogramami oraz poprawę wydolności to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na https://sklep.spokey...yrzady-392.html w którym znajdziecie to co może okazać się przydatne i czas najwyższy na rozpoczęcie przygody sportowej!


Michał MAkuszynski

Napisano 23 wrzesień 2019 - 09:06

Nie zgadam sie z tym, że na forum księgowym nie można poruszać tematów tego typu ;). Ja uwielbiam gry planszowe oraz jazdę a rowerze. 


hag1

Napisano 19 wrzesień 2019 - 15:53

My relaksujemy się robiąc produkty.Firma ARTstyle powstała z myślą o tworzeniu pięknych, unikatowych, jedynych w swoim rodzaju produktów, wykonanych własnoręcznie w naszej pracowni.Zapraszamy do naszej strony internetowej  http://www.artstyle.net.pl/


Kaczmar

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:58

caly czas rower i poza miasto: ) 


Napisano 19 sierpień 2019 - 15:31

Też świetny relaks. My np. często chodzimy do piwnicy pod złotą pipą. Dla niewtajemniczonych to świetny lokal w krakowie, gdzie można spokojnie w świetnym klimacie i atmosferze usiąść, zjeść, czy wypić dobrego drinka lub piwo i naprawdę odpocząć. Jak kiedy będziecie w Krakowie to możecie sami sie przekonać czy mówię prawdę.


Fizoo

Napisano 17 sierpień 2019 - 18:12

Najczęściej wybieram się na rower, godzinka jazdy po leśnych ścieżkach i człowiek wypoczywa.


Gaint

Napisano 13 sierpień 2019 - 16:49

Kto czytał o Billu Brennanie https://siatka.org/p...ndale-kasynowe/. W wieku 92 lat wyniósł pół miliona z kasyna w Las Vegas. Uciekł przed organami ścigania na pół roku. Planował wszystko, pracował w tym kasynie i organizował kradzież. To właśnie nazywam oszałamiającymi latami 90 


Karola12b

Napisano 17 czerwiec 2019 - 09:41

Ja się najlepiej relaksuję z książką i kubkiem mrożonej kawy na balkonie ^^


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)