Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Business dress code, ubiór w pracy, stylizacja - Wasze opinie.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ZosiaA

Napisano 25 sierpień 2017 - 08:41

A co sądzicie na temat noszenia do pracy takich ubrań jak np. klasyczna kurtka skórzana typu ramoneska, bez żadnych ćwieków czy dżetów itp. ale w połączeniu z elegancką białą koszulą i butami na obcasie?

Moje zdanie: spadaj z tą reklamą tam, gdzie jej miejsce,a sam/sama dokształć się w skutecznym marketingu. Rozumiesz? Czy to zbyt trudny temat?

pproszyniecki

Napisano 25 sierpień 2017 - 08:17

Jeśli chodzi o moje zdanie, to nie miałbym nic przeciwko, jednak to nie nas powinieneś/naś pytać :) Wszystko zależy od charakteru Twojego stanowiska, miejsca pracy jak i szefostwa.


rerum

Napisano 24 sierpień 2017 - 14:20

A co sądzicie na temat noszenia do pracy takich ubrań jak np. klasyczna kurtka skórzana typu ramoneska, bez żadnych ćwieków czy dżetów itp. ale w połączeniu z elegancką białą koszulą i butami na obcasie? 


wicehrabia

Napisano 21 sierpień 2017 - 07:53

Facetowi na pewno takiej elegancji, jak by to rzec, oficjalności, dodaje dobrze dobrana marynarka, na przykład taka http://allani.pl/zdj...-foggia/8462663 - z takim elementem garderoby nawet, jeśli ubierzemy do tego zwykłe dżinsy, będziemy prezentować się profesjonalnie.


Moris_M

Napisano 24 styczeń 2017 - 08:48

Ja pracuję w stosunkowo dużej korporacji i przy wprowadzeniu dress code jakieś dwa lata temu mieliśmy takie szkolenie z kreowania wizerunku, w połączeniu z podstawami wizażu, informacji o tym jak łatwo tworzyć stylizacje do pracy itd. Generalnie wyszło to całkiem fajnie, a wyglądało mniej więcej tak jak tutaj.


anastazja4390

Napisano 08 kwiecień 2015 - 18:03

Sporo firm ma własne, ustalone zasady ubierania sie pracowników. Niektóre bardziej, inne mniej restrykcyjne. Moim zdaniem w pracy (głównie umysłowej rzecz jasna, w biurze itd) należy wyglądać czysto i elegancko. Wystarczy biała bluzka i spódnica, nawet lekko "drapieżna" jak te z kolekcji Magdaleny Kortas http://insomnia-fash...er=category&p=2 (ta zz połyskiem i imitacja skóry aligatora jest bomba) by wyglądać świetnie.


ZosiaA

Napisano 07 kwiecień 2015 - 12:33

No co to nas obchodziangry.png 3 m-ce niemalże po wrzuceniu tematu, ty naganiasz reklamą obroty sklepowi


dancewithhim

Napisano 07 kwiecień 2015 - 12:19

Ja pracuję w większej firmie. Wprawdzie ja nie wprowadzałam zasad dress code ale jestem zdania,że jest to dobre rozwiązanie, Szczególnie jeśli przychodzi do kontaktu z klientem, który widząć,że ktoś jest ubrany profesjonalnie wie,że ma do czynienia z poważniejszą firmą.

Sama preferuję ołówkową spódnicę oraz białą albo błękitną koszulę

 

Odsyłam również do sklepu Osovski: http://www.osovski.pl/ . Można tam zamówić świetne jakościowo koszule. Myślę,że zainteresuje to wszystkich, którzy również muszą przestrzegać takich zasad w swojej firmie. 


menwithballs

Napisano 30 styczeń 2015 - 14:57

Dzień dobry forumowicze! :)

 

Mam tego świadomość, że dla dużej części z Was, to temat mocno podrzędny ale mimo wszystko, jako że zagląda tu spore grono ludzi związanych z biznesem, wrzucam pytanie w przestrzeń ;)

 

Jaki macie stosunek do ubioru biznesowego na co dzień w pracy? Przykładacie do tego uwagę czy może absolutnie nie i ubieracie się tylko i wyłącznie w ten sposób, żeby czuć się dobrze? A jeśli już zwracacie uwagę na dress code w Waszych firmach, to na co kładziecie nacisk lub jakie wizerunki projektujecie dla siebie? Może macie ulubioną kolorystykę lub styl?

Niesamowicie mnie ten temat interesuje, także gorąco zachęcam do wypowiedzi.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)