Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kredyt dla firmy z krótkim stażem


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

jadźka

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:16

Jeśli chodzi o kredyty konsolidacyjne, bez zdolności kredytowej czy inne trudne kredyty takie jak w tym przypadku warto skorzystać z pomocy pośredników kredytowych nie związanych z żadnym bankiem.


Lucy2000

Napisano 25 marzec 2019 - 17:35

Myślę, że sporo zależy od tego na co chcemy zdobyć kredyt. Warto może rozejrzeć się za kredytami celowymi bo wtedy mogą być większe szanse. Na przykład kredyt na samochód tego typu - https://daciafinanso...pl/kredyt-50/50. Myślę, że to bardzo fajne warunki i może się udać je otrzymać.


Amoniaczek2

Napisano 28 luty 2019 - 14:04

Moim zdaniem najlepiej sobie posprawdzać w kilku różnych bankach jakie mają oferty i wtedy wybrac najlepszą. 


Tomaszzz1

Napisano 28 luty 2019 - 13:15

Może warto zainteresować się dofinansowywaniami. Ja otrzymałem dofinansowanie do swojej firmy i to był wiatr w żagle jeśli chodzi o rozwój.


marta963

Napisano 03 kwiecień 2018 - 14:47

Może dobrym rozwiązaniem byłoby poszukanie tutaj https://www.comperia...lnosci_biezacej. Od razu podają ile minimum trzeba mieć działalność, na pewno Twoja siostra znajdzie coś dla siebie.


Arkadiusz Kędra

Napisano 23 marzec 2018 - 11:46

Z tego co wiem, kilka banków, choć oczywiście nie wszystkie, umożliwiają firmom uzyskanie finansowania na start. Aby jednak wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie, warto sięgnąć po pomoc doradców z Domu Finansowego HM Finance Sp. z o.o. http://www.lp-hmfinance.pl/ . Dzięki nim możemy uzyskać nawet w granicach 500 tysięcy złotych na dowolny cel, jednocześnie na pewno zaproponowane przez nich rozwiązania będą tam dopasowane do naszych potrzeb, abyśmy udźwignęli je finansowo. 


Napisano 16 luty 2017 - 14:28

 Dobre zdanie mam o firmie Easy Finance. Pomogli w przypadku kredytu dla os fizycznej, a ostatnio też znaleźli odpowiednie finansowanie dla inwestycji w mojej firmie. Podchodzą do tematu zawsze szybko i to mi się szczególnie podoba. Jak chciałem znaleźć kredyt gotówkowy to w zasadzie załatwili sprawę w ciągu dwóch dni. Szybko, ale celnie, kredyt idealnie spełnił moje możliwości co do spłaty i oczekiwania co do sumy.  


Napisano 27 maj 2015 - 12:54

Ja mam firmę od 6 miesięcy i wzięłam kredyt z Profi Credit. Dostałam na start dobre pieniądze i teraz mogę działać i się rozwijać. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ pożyczki są przyznawane na długi okres, a nie np. na 30 dni. Także dla poczatkujących firm jest to idealny start.


Marek O

Napisano 15 maj 2015 - 12:34

W sprawie pomocy odnośnie kredytów, moim zdaniem warto zajrzeć na forum o kredytach gotówkowych, gdzie znajdziecie profesjonalne doradztwo oraz opinie o kredytach. Korzysta ktoś z was z takich for kredytowych?


dwoset

Napisano 14 maj 2015 - 16:52

Najlepiej zacząć od doradców finansowych, potem mozna popytać w bankach. Ale z doświadczenia wiem, że teraz banki nie są chętne do kredytowania biznesów, czy innych przedsięwzięć o dużym stopniu ryzyka.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)