Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: hala produkcyjna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 20 marzec 2019 - 12:31

Na pewno nieodzowne będą też palety. Co do kupna to szeroką ofertę w dobrych cenach mają Śląskie Składy Palet. My  u nich właśnie się zaopatrujemy i bardzo dobrze ich oceniamy.  Na plus fakt, że mogą dostarczyć palety o niestandardowych wymiarach, z tej opcji też korzystaliśmy.

 


Napisano 20 marzec 2019 - 12:24

Co do pojemników to pojemniki UIC, blaszane, skrzynie metalowe, kosze siatkowe możecie nabyć w Palbox spod Kalisza. Mają dobre ceny i własny transport. Na pewno będziecie zadowoleni z jakości tych pojemników, my zdecydowanie jesteśmy.

 


Napisano 17 marzec 2019 - 18:38

Jak szukacie wyposażenia a konkretnie giętarek do rur czy maszyn do obróbki rur, profili i drutu to sprawdźcie sobie  ożarowskiego producenta maszyn do obróbki metalurgicznej czyli YLM Polska. Mega solidni i sprzęty wysokiej jakości.

 


mgzeta

Napisano 16 marzec 2019 - 11:28

Na stronie magazyny.online masz sporo oferty wynajęcia hal i magazynów przemysłowych w całej Polsce. Jest wyszukiwarka, która ułatwa znalezienie oferty. Myślę, że nie każdego stać na postawienia hali produkcyjnej i wynajem jest dobrą opcją. 


radekos

Napisano 13 marzec 2019 - 13:34

Może wam się przydać namiar na firmę Cassioli Polska. https://cassioli.com.pl/  U nas odpowiedzialni byli m.in. za wykonanie linii montażowej i systemu transportu wewnętrznego. Mega solidna, fachowa firma z dużym doświadczeniem. Warto sobie sprawdzić szczegóły na stronie internetowej.


PaveloS

Napisano 10 marzec 2019 - 21:12

Jakbyście potrzebowali do wyposażenia solidnych regałów to zerknijcie na ofertę Rodło z Bytomia http://www.rodlobytom.pl/Mają do wyboru regały plastikowe, wtykowe lub śrubowe a także skrzynki plastikowe. Co ważne regały i skrzynki są dobrej jakości, dobrze i długo nam już służą.


agatazabek

Napisano 28 luty 2019 - 13:10

Firma https://domgaz.com.pl/postawi Ci porządna halę produkcyjną. Działają już długo na rynku i bardzo ich polecam


Midam33

Napisano 23 luty 2019 - 12:46

Sadzę, że w każdej hali niezależnie od branży przyda się dobry sprzęt np. sprężaki powietrza, których ostatnio szukałem. Jeśli chodzi o sprężarki powietrza właśnie to w moim przekonaniu nie ma lepszej firmy niż niemiecki producent http://www.almig.pl/Almig to automatyczne pompy powietrza – produkowane w Niemczech). Myślę, że wybór urządzeń tej marki będzie bardzo dobrą i uzasadnioną decyzją dla każdego.


Napisano 20 luty 2019 - 11:15

Może przydać się też namiar na firmę od produkcji śrub, m.in. z gwintem ciętym i gwintem walcowanym. Takim dobrym producentem śrub, także z zaświadczeniem jakości, jest WES z Kędzierzyna-Koźla. wes.net.pl Solidna firma, śluby pierwsza klasa.

 


Napisano 20 luty 2019 - 10:25

Niektórym przyda się namiar na producenta opakowań z tworzyw sztucznych. U nas dobrze się sprawdza firma Onplast. W ofercie mają m.in. pojemniki do suplementów, słoiki plastikowe, butelki z bezpieczną nakrętką. Mają korzystne ceny i szybko realizują zamówienia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nimi.

 

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)