Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: hala produkcyjna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Patka79

Napisano 18 wrzesień 2018 - 09:29

A czy przy okazji możecie i mi doradzić? Od kilku lat prowadzę sklep internetowy, a w ostatnim czasie przybyło mi bardzo dużo klientów i zamówień. Biznes rozrasta się do tego stopnia, że potrzebuję nowego, większego miejsca na składowanie moich artykułów. Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od Wrocławia i to właśnie w tych okolicach poszukuję czegoś na wynajem. Znalazłam kilka ciekawych ofert na stronie https://www.warehous...wo/dolnoslaskie jednak nie do końca wiem, który rejon byłby odpowiedni. Możecie coś doradzić?


Napisano 17 wrzesień 2018 - 13:30

Jakbyście szukali kontaktu do dobrego producenta opakowań z tworzyw sztucznych to sprawdźcie sobie Onplast.  Mają wieloletnie doświadczenie, szeroką gamę wyrobów (m.in. pojemniki do suplementów, słoiki plastikowe, opakowania czy butelki farmaceutyczne), są solidni i pilnują terminów. Bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje.

 


PaveloS

Napisano 11 wrzesień 2018 - 14:21

Jakbyście szukali dobrej jakości kabli, przewodów i drutów nawojowych to dostaniecie  je w http://el-drut.com.pl/ To hurtownia, mają duży wybór i dobre ceny a do tego krótkie terminy realizacji zamówień.


mleszczak

Napisano 30 sierpień 2018 - 18:28

Budowę hali to jednak wypadałoby powierzyć specjalistom. Musi być bezpieczna, w końcu pracować w niej będą ludzie. Jeśli miałbym polecić Ci jakiegoś dobrego wykonawcę, to byłaby nim firma Commercecon. Wybudowała dla mnie magazyn. Zajęła się wszystkim, od początku do końca :-).


Napisano 29 sierpień 2018 - 21:29

Jeśli będziesz poszukiwał profesjonalnej aparatury laboratoryjnej, możesz przejrzeć ofertę firmy Metimex. Korzystałem z ich usług kilkukrotnie i zawsze byłem zadowolony. Posiadają bardzo dobry stosunek ceny do jakości produktów.


Napisano 26 sierpień 2018 - 14:47

Koła przemysłowe dostaniecie w Mader Serwis we Wrocławiu na Australijskiej. Mają też koła do wózków transportowych, koła osprzętowe, koła specjalne. Firma mega solidna i tak samo produkty od nich - są wysokiej jakości.

 


Midam33

Napisano 25 sierpień 2018 - 09:25

W hali produkcyjnej z pewnością przyda się kompresor i sprężarka powietrza. Ze swojej strony mogę doradzić zakup urządzeń niemieckiego producenta https://www.almig.pl/ Oferująsprzedaż wysokiej jakości kompresorów powietrza tłokowych i śrubowych, które są wykorzystywane w wielu firmach w Niemczech, Polsce, Europie i na całym świecie. 


Jarecki85

Napisano 21 sierpień 2018 - 10:20

W takim miejscu trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie powierzchni. Jednym z przydatnych elementów mogą być np wózki transportowe przemysłowe, które znacząco ułatwiają pracę i sprawiają, że wiele rzeczy można zrobić zwyczajnie szybciej.


patiks

Napisano 01 sierpień 2018 - 12:47

JARTOM polecam - dobre warunki, zero problemów, ale mowa jednak o potężnej inwestycji.

Trudno przewidzieć, jak sytuacja będzie wyglądać dalej, ale na pewno potencjał jest ogromny.

Można trafić całkiem solidne okazje, w różnych lokalizacjach, ale to wymaga czasu.


Chichop2

Napisano 28 lipiec 2018 - 15:42

Mi ostatnio zwiększyło się zapotrzebowanie na pracowników magazynowych ale bardzo cieżko znaleźć pracownika z uprawnieniami, który nie chciałby jakiegoś kosmicznego hajsu. Zastanawiam się dlatego nad wysłaniem kogoś na takie szkolenia.  Co sądzicie o tym - https://www.riwal.co...pl-pl/szkolenia . Mieliście jakieś doswiadczenia czy może polecanie coś innego?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)