Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: hala produkcyjna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Maur80

Napisano 15 październik 2019 - 12:29

Kiedy hala jest już gotowa, to pojawia się problem jak zapewnić wewnątrz niej efektywny transport towarów. Idealny rozwiązaniem są wózki widłowe z dystrybucji toruńskiej firmy Emtor . Jej siła polega na kompleksowości działań - zarówno sprzedaż nowych i używanych maszyn, części zamiennych, jak  i wypożyczalnia oraz serwis w systemie 24/7. 


G0siaa

Napisano 01 październik 2019 - 14:52

Podstawą wyposażenia w każdej hali produkcyjnej są profesjonalne maszyny. Zamówiliśmy niedawno do zakładu poziomą maszynę pakującą, kartoniarkę oraz wagę od firmy www.madejpak.pl. Charakteryzują się bardzo dobrym wykonaniem, bezawaryjną pracą oraz nowoczesnymi rozwiązaniami.


AmellA

Napisano 01 październik 2019 - 12:21

Na hali produkcyjnej na pewno będą potrzebne różne urządzenia. Często na takich halach niezbędne są przenośniki taśmowe lub inne. Ostatnio znalazłam w Internecie firmę Porkon, która oferuje takie przenośniki i inne urządzenia. Oferta dostępna na stronie http://www.porkon.pl...-slimakowe.html


Mateo122

Napisano 02 wrzesień 2019 - 15:08

Ostatnio znajomy pytał mnie o takie rozwiązanie. Nie znam się na tym dlatego pytam Was o pomoc. Macie coś w tym zakresie do zaproponowania? Chodzi mi tutaj o firmę, która szybko i sprawnie postawi mi taki namiot. Może to http://www.ekodynami...owo-magazynowe/się sprawdzi? Nie wiem co będzie tutaj odpowiednie.


Napisano 02 wrzesień 2019 - 09:58

Ja mogę polecić Dacpol. Kupiłem tam dużo rzeczy do hali i jakościwo są w porządku.


Napisano 17 lipiec 2019 - 18:31

Myślę, że na hali bardzo przydatne będą różnego typu narzędzia, w tym elektronarzędzia - do przeróżnych prac. Bardzo szeroką ofertę posiada firma LUBNAR z Lublina, kojarzycie? Dostarczają urządzenia naprawdę wysokiej jakości!


Napisano 13 lipiec 2019 - 15:49

Ja ze swojej strony bardzo dobrze oceniam hurtownię tworzyw sztucznych - poznański Boral. W ofercie mają tworzywa techniczne, konstrukcyjne i budowlane. To producent, firma  bardzo profesjonalna i dobra we współpracy. Są elastyczni i fachowi no i odnośnie cen dobrze się dogadujemy.
 

gorgon

Napisano 28 czerwiec 2019 - 01:51

Jasne, że dobrze zaprojektowana i należy wszystkie czynniki brać pod uwagę, samą funkcjonalność ale także koszty eksploatacyjne oraz wygląd. Akurat pod tym względem dobrze sprawdzają się płyty warstwowe od https://www.kingspan...plyty-warstwowe które charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacyjnymi dzięki czemu możemy być pewni, że koszty związane z ogrzewaniem nie będą zawyżone 


kazik-kazik

Napisano 25 czerwiec 2019 - 10:34

Bardzo dobrze się wam sprawdzi firma Redhawk https://www.redhawk.tech/automatyka/Mega dobrzy fachowcy. Projektują lub przeprojektowują instalacje, aby wydajność produkcji była jak największa a także realizują usługi montażu maszyn i infrastruktury przemysłowej. Firma jest z Poznania.


Nobody

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:35

Hala produkcyjna musi być dobrze zaprojektowana.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)