Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: hala produkcyjna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 19 kwiecień 2018 - 10:45

Można też wynajmować  halę, budowa to często zbyt wielkie koszty.  W dobrej cenie wynajmiecie od śląskiego Operis. Mają różnego rodzaju powierzchnie – magazynów i hal produkcyjnych przez place składowe po biura. Zdecydowanie solidni, oferują też inne usługi jak przeładunek czy transport towaru.


PaveloS

Napisano 17 kwiecień 2018 - 22:34

Maszyny i urządzenia produkcyjne oraz laboratoryjne do sektorów metalurgicznego, odlewniczego i obróbki cieplnej dostaniecie w firmie Nobos z Wiązownej. Firma jest nakierowana na propagowanie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań technicznych. Do tego myślą też o środowisku. Z naszej strony 100% zadowolenia z ich sprzętów.


Napisano 16 kwiecień 2018 - 21:51

W każdej hali produkcyjnej bardzo ważne jest wyposażenie. Osobiście zdecydowaliśmy się na sporo urządzeń firmy Cassioli bo doskonale się nimi steruje i współgraja ze soba. Działąja tak dobrze, że produkcja znacznie przyspiesza i u nas jest naprawde super.


Napisano 10 kwiecień 2018 - 10:27

Jeśli chodzi  przemysł spożywczy to dobrej jakości pakowaczki do pakowania produktów płynnych lub półpłynnych  możecie dostać w BAG In BOX Wojciech Płocki z Lublina. Ich maszyny działają bezawaryjnie kilka lat, sa porządnie wykonane, mają wszelkie niezbędne atesty.


miola

Napisano 03 kwiecień 2018 - 13:46

My projekt hali zamawialiśmy w http://www.bdbprojekt.pl/projekty-hal


AgataDi

Napisano 24 marzec 2018 - 21:17

Jeśli potrzebujecie gazów technicznych to dostaniecie w http://fenix-gazytechniczne.com/ i to w dobrej cenie. To sprawdzona firma  z Krakowa. Oprócz sprzedaży  gazu zajmują się też wymianą i transportem gazów technicznych oraz napełnianiem butli gazowych.


aronr

Napisano 22 marzec 2018 - 23:39

Uważam, że w takich hali produkcyjnej nie powinno zabraknąć oferowanych przez http://www.schneider...skiego-napiecia wyłączników bezpieczeństwa przy pomocy których moglibyśmy bez większego problemu odciąć zasilanie, co jest przydatne szczególnie w momencie wystąpienia awarii...


Napisano 21 marzec 2018 - 21:15

a gdzie szukaliście pracy? znacie portal jobuj.pl? warto?


Napisano 19 marzec 2018 - 19:36

Polecam usługi i produkty od firmy kontech.com.pl. jest to przedsiębiorstwo inżynierskie, które prowadzi również dystrybucje kluczowej automatyki przemysłowej. Polecam zajrzeć na stronę internetową, na której są wszelkie niezbędne informacje dotyczące usług jak i produktów firmy. Pozdrawiam

mleszczak

Napisano 26 luty 2018 - 03:42

Halę produkcyjną najlepiej wnieść przy pomocy konstrukcji stalowej! Tą, można bez problemu rozbudowywać, dostawiać nowe moduły, czy całkowicie zmieniać jej kształt. Jedną z firm, która zajmuje się ich produkcją i montażem jest http://www.metaltech.pl/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)