Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: hala produkcyjna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

RobertiPatrycja

Napisano 18 październik 2018 - 10:07

Na stronie https://www.mag-complex.pl/są regały paletowe które myśmy kupowali do nas do firmy. Jak na razie nie mam jakiś uwag, wszystko działa stabilnie, nic się nie wypacza nie psuje. Dobre doradztwo, potrafią dobrać regał pod obiekt i też za montaż mogę firmę pochwalić – szybko i solidnie zrobiona instalacja regałów.


aniolek

Napisano 10 październik 2018 - 09:59

To wszystko zależy tak naprawdę jaka jest to hala i w jakim temacie prowadzicie swoją działalność. Ja ostatnio rozpoczęłam wraz ze swoim mężem współpracę z firmą Tessa, zamawiając u nich statyczne złoże fluidalne z oferty na stronie https://www.tessa.eu...loze-fluidalne/. Myślę, że jeśli tylko zajmujecie się szeroko pojętym przemysłem to warto z nimi się skontaktować ! Dla mnie okazali się naprawdę bardzo pomocni


AgataDi

Napisano 08 październik 2018 - 15:58

Jak trzeba wam konkretnych wyrobów silikonowych czy gumowych to udajcie się z tym do producenta czyli firmy Pionier z Jawora. Na prośbę klienta wykonają określony produkt z innego rodzaju gumy oraz w innych kolorach niż mają w ofercie. Firma mega solidna i profesjonalna, jesteśmy bardzo zadowoleni, że na nich trafilismy. 


Napisano 02 październik 2018 - 15:13

Urządzenia dla przemysłu mięsnego dostaniecie w Jugema. W ofercie znajdziecie m.in. komory, kotły, autoklawy, myjki wózków, defrostery, wyposażenie ubojni. Firma bardzo solidna, profesjonalna, sprzęty wysokiej jakości.

 


Patka79

Napisano 18 wrzesień 2018 - 09:29

A czy przy okazji możecie i mi doradzić? Od kilku lat prowadzę sklep internetowy, a w ostatnim czasie przybyło mi bardzo dużo klientów i zamówień. Biznes rozrasta się do tego stopnia, że potrzebuję nowego, większego miejsca na składowanie moich artykułów. Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od Wrocławia i to właśnie w tych okolicach poszukuję czegoś na wynajem. Znalazłam kilka ciekawych ofert na stronie https://www.warehous...wo/dolnoslaskie jednak nie do końca wiem, który rejon byłby odpowiedni. Możecie coś doradzić?


Napisano 17 wrzesień 2018 - 13:30

Jakbyście szukali kontaktu do dobrego producenta opakowań z tworzyw sztucznych to sprawdźcie sobie Onplast.  Mają wieloletnie doświadczenie, szeroką gamę wyrobów (m.in. pojemniki do suplementów, słoiki plastikowe, opakowania czy butelki farmaceutyczne), są solidni i pilnują terminów. Bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje.

 


PaveloS

Napisano 11 wrzesień 2018 - 14:21

Jakbyście szukali dobrej jakości kabli, przewodów i drutów nawojowych to dostaniecie  je w http://el-drut.com.pl/ To hurtownia, mają duży wybór i dobre ceny a do tego krótkie terminy realizacji zamówień.


mleszczak

Napisano 30 sierpień 2018 - 18:28

Budowę hali to jednak wypadałoby powierzyć specjalistom. Musi być bezpieczna, w końcu pracować w niej będą ludzie. Jeśli miałbym polecić Ci jakiegoś dobrego wykonawcę, to byłaby nim firma Commercecon. Wybudowała dla mnie magazyn. Zajęła się wszystkim, od początku do końca :-).


Napisano 29 sierpień 2018 - 21:29

Jeśli będziesz poszukiwał profesjonalnej aparatury laboratoryjnej, możesz przejrzeć ofertę firmy Metimex. Korzystałem z ich usług kilkukrotnie i zawsze byłem zadowolony. Posiadają bardzo dobry stosunek ceny do jakości produktów.


Napisano 26 sierpień 2018 - 14:47

Koła przemysłowe dostaniecie w Mader Serwis we Wrocławiu na Australijskiej. Mają też koła do wózków transportowych, koła osprzętowe, koła specjalne. Firma mega solidna i tak samo produkty od nich - są wysokiej jakości.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)