Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: hala produkcyjna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 lipiec 2018 - 21:10

Podczas budowy takiej hali przyda się zdecydowanie wsparci specjalistów od budowy. Bardzo polecam nawiązanie współpracy z laboratorium budowlanym BARG, mają świetnych ekspertów! 


JakubLeszno

Napisano 10 lipiec 2018 - 08:59


A nie lepiej wynająć halę produkcyjną? Mój kumpel, który ma własną piekarnię wynajmuje od Operis
 
A po co wynajmować, skoro można wziąć w kredyt i po paru latach wyjdzie, że masz spłaconą hale, a w przypadku wynajmu płacisz dalej. Po za tym postawiona hala produkcyjna równie dobrze może wytrzymać tyle samo lat co budynek, więc tym bardziej. Kuzyn wziął Hale magazynową i postawił maszyny do obierania cebuli i nie narzeka.

michal1982

Napisano 05 lipiec 2018 - 11:24

Jeśli szukałbyś np. usług z zakresu cięć blach to sprawdź http://akrostal.pl


Napisano 03 lipiec 2018 - 21:39

W kwestii paleciaków i tego rodzaju wyposażenia to najlepiej się zgłosić do Silverstone. Duży wybór rozsądne ceny, każdy znajdzie to, co jest mu potrzebne i na co go stać. Warto też spojrzeć na ich sklep internetowych. Niemniej jednak samo wyposażenie od nich w naszej firmie jest intensywnie użytkowane i nie ma żadnego problemu.


Napisano 26 czerwiec 2018 - 22:43

W hali produkcyjnej nie może zabraknąć też opakowań foliowych. Ja zamawiam je najczęściej od firmy ago-opakowania.pl. Mają przystępne ceny i dobrą jakość.


Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:59

Jeżeli to ma być hala produkcyjna to będzie Ci pewnie potrzebnych kilka rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. 

 

Zależy, co będzie produkowane oraz przy użyciu jakiej technologii. Taka inwestycja, to są bardzo duże pieniądze i może warto porozglądać się za używanym sprzętem. Może trafi się coś w leasing. Z takie automatyki przemysłowej na większych halach mogą przydać się suwnicę. Taką suwnicę można wyposażyć w dodatkowe zdalne sterowanie suwnic, ale takie można kupić tylko u wyspecjalizowanych dystrybutorów np. irel.pl/pl


ydzik

Napisano 04 czerwiec 2018 - 21:14

Aby automatyczny magazyn wysokiego składowania spełniał dobrze swoją rolę, należy przede wszystkim zgłosić się do firmy która zajmuje się na codzień wdrażaniem takich systemów automatycznych. Bez tego to się niestety raczej nie uda. U mnie na magazynie zostało to wdrożone przez firmę Nedcon.pl i od kilku lat nie ma żadnych problemów.


Napisano 28 maj 2018 - 18:52

Uważam, że hale produkcyjne powinny być budowane z wykorzystaniem konstrukcji stalowych, które są nie tylko tanie, ale i odpowiednio wytrzymałe. Moją budową zajęła się firma Commercecon, która ma w tym ogromne doświadczenie. Z jej przykładowymi realizacjami można zapoznać się wchodząc na jej stronę internetową. Jak widać, konstrukcje robią wrażenie!


mgzeta

Napisano 28 maj 2018 - 08:34

Odświeżam, poszukuje hali magazynowej/produkcyjnej do wynajęcia w kujawsko - pomorskim, na https://magazyny.online/ znalazłam kilka ogłoszeń. ale nie do końca odpowiada mi lokalizacja. Wiecie gdzie jeszcze mogę przeglądać ogłoszenia z tego rejony polski? 


Napisano 23 maj 2018 - 13:16

Jak potrzeba  systemów sterowania CNC i cyfrowych napędów do obrabiarek  to zgłoście się do firmy ProFag  z Wrocławia. Kupicie u nich urządzenia Fagor Automation, uznanej marki.  ProFag zajmuje się też serwisem urządzeń.  Z naszej strony 100% zadowolenia.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)