Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: hala produkcyjna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PaveloS

Napisano 13 styczeń 2018 - 00:27

W razie poszukiwań tkanin przemysłowych, szczeliw do pomp i zaworów, osłon izolacyjnych możecie sprawdzić produkty od polskiego producenta czyli  http://www.europolit.pl/Wszystko działa  solidnie, producent ma dobrą renomę, wiec wiadomo było, że produkty są dobrej jakości i rzeczywiście nie zawiedliśmy się.


elka2002

Napisano 02 styczeń 2018 - 05:43

Prowadząc firmę produkcyjną warto zapisać sobie na nich namiar http://www.technomodel.pl/ . Zajmują się drukowaniem 3d. Koszt wykonania modelu 3d metodą FDM jest ustalany indywidualnie.


Mobiliser

Napisano 01 styczeń 2018 - 15:00

Warto tu wspomnieć o firmie www.chemex.pila.pl, która oferuje wykonanie posadzek przemysłowych do różnego rodzaju obiektów. Ich posadzki epoksydowe świetnie sprawdzają się zarówno w obiektach przemysłowych, jak i handlowych. Korzystałem z ich usług już kilkakrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Produkt przez nich wykonany, jest wytrzymały i wysokiej jakości.


Luiza82

Napisano 01 styczeń 2018 - 14:42

Dokładnym i precyzyjnym oznakowaniem hali z pewnością zajmie się firma www.malowanielinii.pl. Pracę wykonują zgodnie z obowiązującymi standardami. Koszt usługi przystępny. Fachowcy godni polecenia.


Sprawka

Napisano 23 grudzień 2017 - 14:30

Wszelkie prace spawalnicze i wykonanie konstrukcji metalowych, takich jak rurociągi przemysłowe wykona dla was firma www.instalakme.opole.pl która serdecznie polecam.


Napisano 19 grudzień 2017 - 13:11

Co do hydrauliki siłowej to dobry trop to wrocławska firma Megahydral  z Bierutowskiej. Mają duży wybór rzeczy, a oprócz kupna jest też możliwość naprawy pomp hydraulicznych i przydatna rzecz- zamówienia można też składać  wysyłkowo


Napisano 15 grudzień 2017 - 12:29

Jeśli chodzi o piece przemysłowe to sprawdzi się na pewno firma  Nobos z Wiązownej. W grę wchodzi u nich też obróbka  cieplna stali i remonty pieców i suszarni.  Mamy od nich wyposażenie i jest bardzo wysokiej jakości, firma fachowa i solidna.


DariuszP

Napisano 12 grudzień 2017 - 20:50

Obliczcie sobie czy  nie bardziej opłaca się wynajem  magazynu niż jego budowa. Obecnie sporo magazynów pod wynajem jest  na rynku, ceny bywają dobre. My na  Śląsku wynajmujemy od Operis http://www.operis.com.pl/ Firma ma dobry cennik i sporo magazynów różnej  wielkości a także chłodnie, hale produkcyjne, place, miejsca składowe, wiaty i miejsca parkingowe. Warunki współpracy są bardzo dobre, wynajmujemy od ponad dwóch lat.


Napisano 07 grudzień 2017 - 12:02

Co do sprzętu mierniczego to my korzystamy z wag Precia Molen. To sprawdzony producent urządzeń wagowych dla przemysłu, u nas idealnie ich sprzęt się sprawdza, działa bezawaryjnie któryś rok.  Montują też urządzenia i zajmują się konserwacją sprzętu, niezależnie od marki. Firma mega solidna.


mozaila

Napisano 06 grudzień 2017 - 20:36

Oświetlenie w hali jest bardzo ważne, musi byc wszystko dobrze widoczne, ja u siebie mam lampy http://www.lighting....oswietlenie-ledi nie powiem są bardzo praktyczne i ekonomiczne, wyglądają pieknie, do tego bardzo fajnie oświetlają pomieszczenie, światło jest przyjemne i co najważniejsze,że jest do tego energooszczedne :) 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)