Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: hala produkcyjna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 11 grudzień 2018 - 13:07

Sprawdźcie sobie też firmę  Cassioli Polska. Dostarczają rozwiązania z zakresu transportu bliskiego i automatyki przemysłowej. U nas zajęli się automatyzacją linii montażowej, system transportu wewnętrznego  i rozwiązaniami dla IT. Z naszej strony pełne zadowolenie z jakości produktów i usług, firma bardzo profesjonalna i solidna.

 


mleszczak

Napisano 01 grudzień 2018 - 15:05

Taka hala musi zostać wykonana przez profesjonalistów. Jeśli ja miałbym polecić Ci jakąkolwiek firmę, która specjalizuje się we wznoszeniu wspomnianych hal byłaby to firma Commercecon. Zleciłem jej wykonanie niewielkiego magazynu i spisała się bardzo dobrze. 


Chichop2

Napisano 26 listopad 2018 - 17:57

Myślę, ze w takim wypadku bardzo przydatne są różnego rodzaju podnośniki czy ładowarki. Warto zwrócić uwagę w takim wypadku na JLG. Mają całkiem ciekawy asortyment https://jlg.com.pl/k...ki-teleskopowe/. Do tego sprzęt jest naprawde bardzo dobrej jakości i o bardzo zróżnicowanych parametrach. Łatwo wybrać coś dla siebie.


Napisano 26 listopad 2018 - 12:49

Kontenery, pojemniki plastikowe i metalowe pełne i siatkowe (w tym na kółkach) znajdziecie w Spójni w Kolonii Poczesnej, niedaleko Częstochowy. Wszystkie rzeczy mają w różnych wymiarach i kolorach do wyboru. Produkują tez pojemniki na zamówienie klienta. Szybko realizują zamówienia.

 


Napisano 20 listopad 2018 - 19:42

I h.. J mnie to wali

gorgon

Napisano 20 listopad 2018 - 19:32

Jeśli mówimy o firmach wykonawczych to polecam poszukać takich które specjalizują się w montażu systemu płyt warstwowych z Kingspan. Najlepszy jeśli chodzi o termoizolację zewnętrzną. Pozwala też stworzyć unikatowy design budynku. Polecam sobie obejrzeć przykładowe realizacje na ich stronce np. zakład produkcyjny Hell na Węgrzech - prezentuje się niezwykle nowocześnie


PaveloS

Napisano 18 listopad 2018 - 20:37

Jak szukacie solidnych maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, w tym linii do wytłaczania profili z PVC, WPC, uszczelek gumowych i silikonowych, granulacji, regranulacji, folii to zgłoście się do Els Poland z Krakowa. My jesteśmy bardzo zadowoleni z ich maszyn, jakość pierwsza klasa. Cenowo zupełnie ok.


DariuszP

Napisano 06 listopad 2018 - 22:55

Co do wyposażenia to sprzęt laboratoryjny czy spawalniczy dostaniecie w Zakładach Aparatury Precyzyjno-Medycznej PREMED http://premedmarki.pl/ z okolic Warszawy. To dobry producent, produkty (w naszym przypadku to sprzęt laboratoryjny) jest bardzo dobrej jakości.


patiks

Napisano 02 listopad 2018 - 11:20

Sprawdzony wykonawca z doświadczeniem - http://solidhale.pl/

I w zasadzie wyłącznie na takie firmy warto stawiać. To pewniak, solidna marka, która przede wszystkim ma za sobą wiele realizacji. Z takimi graczami zdecydowanie warto współpracować, tym bardziej jeśli firma realizuje wszystko od fazy projektu do wykończenia. 


gorgon

Napisano 30 październik 2018 - 22:22

W takiej hali konieczne są przegrody czy boksy, a nawet miejsce na składowanie odpadów. I tutaj polecam bardzo uniwersalny materiał mianowicie bloki betonowe https://betblok.pl/s...ertyfikaty.html . Na stronie można przeczytać o ich właściwościach


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)