Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: język angielski


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 19 lipiec 2019 - 06:57

Ja nigdy nie mogłam się zmobilizować do nauki samej :( jestem po lekcji próbnej z TUTLO wiec mysle ze to będzie właśnie moja mobilizacja do nauki :)

Izak

Napisano 15 lipiec 2019 - 08:06

Ja akurat jestem samoukiem, ale trochę mi to zajęło, zanim w pełni nauczyłam się mówić w tym języku.


JuliadBe

Napisano 12 lipiec 2019 - 13:06

Też się uczę z tutlo. Poleciła mi ich koleżanka i teraz ogromnie się z tego cieszę, bo dzięki nim udało mi się doprowadzić mój angielski na na prawdę wysoki poziom. 


Napisano 19 kwiecień 2019 - 07:15

Ja dzięki szkole językowej TUTLO dużo się nauczyłam i ona mnie przygotowała do wyjazdu za granice. Już miałam pojęcie wiec dałam rade w pracy .

Mariola22

Napisano 14 kwiecień 2019 - 22:40

Tylko będąc za granicą można nauczyć się płynnie posługiwać angielskim.

Ale żeby się czegoś nauczyć to trzeba mieć o tym chociaż jakieś minimalne pojęcie. Ja nie wyobrażam sobie wyjechać w takie miejsce, gdzie nie będę znała chociaż podstawowych słów czy zwrotów. 


kancelariadd

Napisano 14 kwiecień 2019 - 14:49

Tylko będąc za granicą można nauczyć się płynnie posługiwać angielskim.


Napisano 13 kwiecień 2019 - 19:55

ja tez postawilam na angielski i jestem wlasnie w trakcie poszukiwania jakiegos kursu. Klaudyna2 jak wrazenia z tutlo ?bo widzialam dzis ich reklame i jestem bardzo ciekawa.


Kludyna2

Napisano 13 kwiecień 2019 - 14:15

Ja niedawno zapisałam się na kurs angielskiego biznesowego online do tutlo. Dla mnie to wygodne, bo lekcje odbywam z domu i to wtedy kiedy mam akurat czas, bez wcześniejszej konieczności umawiania się. 


JarekDon

Napisano 27 marzec 2019 - 15:07

Ja muszę przyznać, że nie należę do osób którym nauka języka przychodziła z łatwością. Dlatego szkoły językowe jednak nie były dla mnie najlepszą opcją. Dopiero tak naprawdę z polecenia znajomego pomógł mi w tym http://kursy-jezykowe.edu.pl/ dzięki czemu poprzez słuchanie po dwóch tygodniach zaczynało mi się już wszystko z angielskiego przypominać więc miałem coraz mniejsze problemy z rozumieniem, ale co ważne także z mówieniem. Jak tak szybko przychodzą efekty to jest bardzo motywujące więc na tym nie przestaję i idę na wyższy poziom :)


gnochi

Napisano 26 czerwiec 2014 - 12:36

Ja myślę, że nauka z podręczników to wcale nie taki zły pomysł. Zawsze możesz też zainwestować w całkiem niezłe programy multimedialne z Edgarda.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)