Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Reklama firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

elka2002

Napisano 20 wrzesień 2017 - 23:05

A co sądzicie o targach branżowych? Czy tam można zdobyć klientów czy tylko wypromować markę? Ciekawi mnie ile trzeba wydać na taki http://brandcreation...zawie-kielcach/ stoisko? Jak już tam się pojawimy, to w końcu trzeba się zaprezentować od najlepszej strony.


moniczka12

Napisano 18 wrzesień 2017 - 18:53

To prawda, też można tu nadmienić reklamę w kinach. Multikino ma dość dużo ofert i to w różnych miastach http://www.multikino...-kina-w-ofercie więc można wykorzystać zarówno reklamę lokalną jak i na cały kraj. 


AnnaB123

Napisano 13 wrzesień 2017 - 16:02

Internet, lokalne portale, social media, lokalne gazety, ogłoszenia, cold calle. Mnóstwo tego jest, tak naprawdę wszystko po trochu warto zastosować.


Ela78

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:45

:)


forted

Napisano 05 wrzesień 2017 - 15:11

A ja nie uważam za celowe przeciwstawianie tradycyjnych i nowoczesnych form reklamy. Wystarczy tylko poszczególne formy dobrze ukierunkować? Co mam na myśli? Na przykład to, że ulotek nie należy bezrefklesyjnie wrzucać do skrzynek pocztowych, ale warto je przeznaczyć na targi branżowe. Podobnie ze stroną internetową - należy ją regularnie aktualizować, ale posty nie mogą mieć charakteru spamowego. Jeśli mogę coś jeszcze podpowiedzieć, to warto zainteresować się współpracą z tą firmą - http://www.clevair.pl

Ja współpracuję z nimi od dwóch lat, dzięki temu tanio pozyskałem różne "dmuchańce" reklamowe, przydatne zwłaszcza podczas imprez plenerowych.


wendi

Napisano 04 wrzesień 2017 - 08:05

dobrze jest mocno promować swój znak towarowy w sieci. dzięki temu staniemy się rozpoznawalni i będzimy wzbudzać większe zaufanie, takie jest moje zdanie. 


wicehrabia

Napisano 25 sierpień 2017 - 13:57

O, o tej metodzie nie słyszałem. Nawet ta nazwa mi się nigdzie o uszy nie obiła.


Ela78

Napisano 10 sierpień 2017 - 09:13

Ciekawym pomysłem na reklamę firmy jest Freshmail- narzędzie do email marketingu- http://www.pracawsieci.net/freshmail/  Większość osób dostających newsletter czyta go. Dzięki temu budujecie sobie sieć stałych klientów. Więc warto pomyśleć o takiej reklamie jeśli chcemy pozyskać więcej klientów.


Geraldis

Napisano 04 sierpień 2017 - 12:40

Myślę, że ciekawą formą reklamy mogą być ekspozytory z plexi. Często stosuje się to rozwiązanie i jest ono dość skuteczne, także myślę, że warto się nim zainteresować.


Formala

Napisano 01 sierpień 2017 - 20:05

Dokładnie tak jak pisze przedmówca- reklama w sieci to najlepsze rozwiązanie w skomputeryzowanych czasach. Taka reklama w Google trafia do określonej grupy odbiorców, budżetem jest dopasowana do możliwości firmy i co fajne płaci się dopiero w momencie kiedy ktoś kliknie w nią kliknie- jeśli nie to jest ona bezpłatna bo się wyświetla.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)