Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Reklama firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

luke45

Napisano 15 styczeń 2018 - 10:56

Teraz biznes nie istnieje bez reklamy internetowej.


projektogrod

Napisano 08 styczeń 2018 - 11:41

ryzyko się opłaciło

dąbrówki 16 katowice


Napisano 04 styczeń 2018 - 01:04

Mi pod względem marketingowym mocno pomogło wejście do programu partnerskiego partner.melle.com. Zwiększyła się pula odbiorców, większy zasięg własnego sklepu + dobre promocje. 


karel

Napisano 22 grudzień 2017 - 01:58

Jak masz fajna nazwę firmy to myślę, ze warto pociągnąc ten temat i wymyśleć hadło reklamowe właśnie pod nazwę


AgataDi

Napisano 19 grudzień 2017 - 19:56

Jeśli interesuje was kompleksowa reklama firmy  to  sprawdźcie sobie  Embi-Marketing http://www.embi-marketing.pl/ to krakowska firma. Są w stanie zająć się wieloma rzeczami, dla nas organizują eventy handlowe, zaprojektowali stronę www, prowadzą nasz sklep internetowy, reklamują nas w mediach społecznościowych. Jak najbardziej jesteśmy zadowoleni, firma jest bardzo sprawna w swoich działaniach.


MarcinCin

Napisano 13 grudzień 2017 - 14:28

My wybraliśmy tradycyjnie, czyli różne gadżety reklamowe które od lat się sprawdzają w każdej firmie. :) polecam szczególnie  http://www.tomgraw.pl/. Firma oferuje również  grawerowanie laserowe oraz laserowe wycinanie kształtów, liter i logotypów.


wendi

Napisano 12 grudzień 2017 - 09:55

Świetnie sprawdza się również mailing jako forma promocji sklepu i wlasnego biznesu w internecie. Ja akurat wysyłam je poprzez Emu Mail, bo mają aktualnie najlepszą ofertę na rynku.


Napisano 07 grudzień 2017 - 15:39

Można za niewygórowane pieniądze dostać banery plandekowe na portalu bannermaker.eu. Póki co zamówienia trzeba składać bezpośrednio u handlowca ale ma być strona za jakiś czas przystosowana do zamówień internetowych i bardzo liczę na to, że to wprowadzą bo dużo przyśpieszy i ułatwi taki system.


Samwell

Napisano 04 grudzień 2017 - 12:17

Kojarzycie może drukarnię Initi (https://www.initi.pl) w Poznaniu? Z kolegą zastanawiamy się właśnie na wykupieniu u nich kompleksowej usługi (roll upy, ulotki, sitodruki i koszulki) ale chciałbym znać pierw opinię forumowiczów.


hannaa89

Napisano 01 grudzień 2017 - 16:57

Przy mniejszym budżecie warto skupić się na reklamie zewnętrznej, natomiast przy większym na reklamie w telewizji i internecie. W http://tradeone.eu można zlecić nakręcenie potrzebnego do takiej promocji spotu reklamowego - mają w tym sporą wprawę, także spoty są profesjonalne i kreatywne.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)