Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Reklama firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PawełP32

Napisano 21 kwiecień 2018 - 23:28

W odpowiednim prowadzeniu reklamy w internecie pomoże Ci również agencja http://buzzmark.plktóra zajmuje się budową wizerunku w sieci oraz poprawą kontaktów z twoimi klientami.

strasburger

Napisano 07 kwiecień 2018 - 13:18

A może jakieś gadżety reklamowe będą dobrym pomysłem? Zobaczcie sobie choćby na usbprezent :)


Wiola89

Napisano 04 kwiecień 2018 - 18:36

Przede wszystkim ważna jest w miarę dobra strona internetowa. Nie musi to być od razu koszt kilku tysięcy złotych, ponieważ można taką stronę zrobić także samemu jeśli się ma trochę cierpliwości. Opłacalna jest inwestycja w marketing internetowy, to się zwraca, szczególnie w optymalizację strony pod kątem odpowiednich treści, bo obecnie dobry content marketing to klucz do sukcesu. Oczywiście to tylko jeden z elementów. Możecie sprawdzić artykuły na ten temat tu https://mediariver.pl/blog/

lub na innych blogach o marketingu. 


umberto

Napisano 04 kwiecień 2018 - 12:05

Dobre ceny i klienci sami się znajdą. Nie trzeba wielkiej filozofii.


Napisano 04 kwiecień 2018 - 12:01

Na małą ilość klientów dobra jest usługa pozyskiwania leadów sprzedażowych, dla mojej firmy taka usługę wykonuje s88.pl


kara78

Napisano 23 marzec 2018 - 14:51

Możesz zrobić reklamę z mistrzem Polski RedBull we freestyle football - Dawidem Krzyżowskim. To młody chłopak, który ma ogromy talent. Może promować Twoją firmę podczas występów, lub możesz zrobić z nim tradycyjną reklamę lub sesje zdjęciową. Takie zdjęcia na ulotkach przyciągną uwagę. Tutaj masz namiary http://kojakfree.com

ŁukaszP56

Napisano 22 marzec 2018 - 11:42

Ja ostatnio znalazłem ciekawy pomysł na rozwój firmy a mianowicie leżaki reklamowe. Jako, że nasza działalność jest ściśle związana z letnią porą roku no to idealną opcją okazały się leżaki reklamowe http://logolezak.pl/ na których umieściliśmy nasze logo i adres firmy. O dziwo był naprawdę duży odzew klientów i też spora część poszła na fajne konkursy, dzięki czemu klienci będą o nas pamiętali przez długi czas. Warto szukać własnie takich pomysłów idealnie dopasowanych pod formę działalności. 


Karol.Z

Napisano 20 marzec 2018 - 14:03

Zacznij od stworzenia profesjonalnego logo. Taki dobry znak firmowy bedzie podstawą do tworzenia pozostałych elementów reklamy firmy, czy to będą ulotki czy tez inne materiały. Zobacz tu.


Napisano 14 marzec 2018 - 15:10

ja uważam, że warto zainwestować w ekspozytory reklamowe, ja korzystałam z usług gelmetbis.pl


hubertmalinowski

Napisano 01 marzec 2018 - 08:48

Istnieje wiele sposobów i rodzajów reklam. Jednak moim zdaniem najlepiej sprawdzają się reklamy uliczne typu szyldy reklamowe, czy oklejone samochody poznań, które na pewno zwróci uwagę względem potencjalnych klientów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)