Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Reklama firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Mehernis

Napisano wczoraj, 11:31

Myślę, że warto zainwestować w dobre gadżety reklamowe. Ja zamawiałem na tej stronie: https://www.versus-reklama.pl/

Mają duży wybór różnych przedmiotów, więc myślę, że coś dla siebie znajdziesz. Co do jakości i cen też nie mam zarzutów.


batook

Napisano 15 listopad 2017 - 09:39

Rodzaj reklamy jest często wynikiem rodzaju firmy i jej działań. Mimo wszystko uważam, że reklama tradycyjna, sprawdzi się również w większości przypadków. Wystarczy, że będzie dobrze zaprojektowana i skierowana do odpowiednich odbiorców. Banery, plakaty, potykacze - zamawiałem kiedyś w firmie, która również robiła moją stronę internetową - firma https://studio-aj.pl/


pracownik księgowości

Napisano 12 listopad 2017 - 23:12

Przed siedzibą firmy warto zamontować maszty reklamowe AxOx . Świetnie przyciągają uwagę. Jeśli prowadzimy biznes lokalny, to jest to naprawdę super sprawa. Tutaj http://www.axox.eu można się zapoznać z tego typu propozycją.


Napisano 09 listopad 2017 - 13:21

Widziałem, że ktoś wyżej o targach wspomniał. Znalazłem ulotki i gadżety do swojej firmy na remadays i w przyszłym roku w marcu też się wybieram do Nadarzyna uzupełnić zapasy. Na targach jest największy wybór produktów i ceny można negocjować przy większym zamówieniu.


bakarat

Napisano 03 listopad 2017 - 21:41

Jeśli decydujemy się na ulotki reklamowe, to warto zaprojektować je w taki sposób, aby przyniosły one pożądane korzyści. To jest podstawa. Tutaj http://drukwfirmie.p...-byla-przydatna dowiecie się więcej na ten temat. Nie każde bowiem rozwiązanie się sprawdzić. Trzeba wszystko dokładnie przemyśleć.


Makary

Napisano 02 listopad 2017 - 22:33

Dlatego tak ważne jest to, że w każdej chwili możesz dostać szybką pożyczkę przez Internet. Zepsute auto, sprzęt domowy, konieczność remontu, a może nagły wyjazd, którego nie można przesunąć? Wszytko to może sprawić, że będziemy musieli sięgnąć po szybką pożyczkę. W Vivus.pl otrzymasz ją już nawet w ciągu 15 minut. Info szybkapozyczkaw15minut.pl


andrzej81

Napisano 19 październik 2017 - 13:08

Oprócz działań lokalnych - bannery, reklama w prasie i portalach, to zdecydowanie warto postawić na reklamę w Internecie. Zacznij od stworzenia porządnej strony WWW - takiej jak np. od firmy Interfeo www.interfeo.com. Potem pozycjonowanie, social media, jakieś fajne działania marketingowe i myślę, że to wszystko co trzeba zrobić na starcie.


Napisano 19 październik 2017 - 11:13

Postawiłem na promocję mojej firmy w sieci. W dzisiejszych czasach to w ten sposób zdobywa się klientów. Podjąłem współpracę z agencją marketingową Nakatomi. W ciągu kilku miesięcy ich działania przyniosły znaczące korzyści, w dalszym ciągu współpracujemy i nie zamierzam rezygnować z promocji firmy w internecie. 


mateuszandryka

Napisano 16 październik 2017 - 08:49

Istnieje wiele form i rodzajów reklam swojej firmy w tym jego produktów lub usług warto zaprezentować się w postaci jakiegoś filmiku lub nagrania, który może wykonać profesjonalna do tego stworzona firma. Dzięki niemu będziesz mógł używać go do prezentacji na swojej stronie internetowej lub na innych platformach masowego przekazu. Dobrym przykładem jeżeli chodzi o firmę jest firma GoodEye, więcej informacji znajdziesz tutaj: http://goodeye.com.pl/


Napisano 11 październik 2017 - 10:32

Można w Bannermaker zamówić taką reklamę niedrogo, ile to kosztuje dokładnie widać na ich stronie – bannermaker.eu. Przy mniejszym nakładzie jest trochę drożej ale w porównaniu z tym ile biorą inni to i tak uczciwie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)