Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Strona internetowa dla firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Naster

Napisano 27 lipiec 2019 - 20:46

Taka strona powinna być przede wszystkim bez żadnych błędów oraz dobrze zoptymalizowana. Człowiek, który na nią wejdzie, powinien bez przeszkód móc się po niej intuicyjnie poruszać. Mistrzami w tworzeniu stron są między innymi https://www.itcent.pl/ i stawiając na ich projekty z cała pewnością się nie zawiedziesz. 


Snt

Napisano 06 czerwiec 2019 - 23:17

Dobra strona też swoje kosztuje niestety.

Tu się zgodzę, tylko, że wiele osób buduje niepotrzebnie strony bardziej zaawansowane niż potrzebuje. Podstawowa strona informująca o twoich usługach czy cenniku, albo zakresie usług można zrobić samemu bez większego problemu. Wiadomo, że jak ktoś nie budował stron może mieć problem ale macie rpzecież internet prawda? Odsyłam - https://stworzycstro...ess-jak-zaczac/ten lub inny artykuł, który krok po kroku przeprowadzi Was przez proces stawiania strony. To nie jest trudne.


Naster

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:28

Niektóre firmy ani trochę nie przywiązują uwagi do tego jak wygląda ich strona internetowa, to moim zdaniem ogromny błąd, takie firmy hamują swoje działania na własne życzenie. Ja chcąc mieć niepowtarzalną witrynę wybrałem agencja interaktywną https://solv.pl, oni podeszli indywidualnie do moich wymagać i wykonali świetny projekt. 


Werka00

Napisano 15 styczeń 2016 - 11:10

A musisz mieć firmę stacjonarną? Nie lepiej poszukać w necie jakiejś profesjonalnej firmy, zajmującej się zakładaniem takich stron? Po pierwsze będzie taniej na pewno, po drugie pełna wizualizacja pod nosem, po trzecie możliwość poczytania sobie wszelkich komentarzy na temat danej firmy, czyli sprawdzenie ich referencji:-) Ja tylko brałabym pod uwagę firmy netowe, no chyba że miałabym jakiegoś internetowego znajomego speca:-)


dwoset

Napisano 11 styczeń 2016 - 22:51

Niestety profesjonalna strona kosztuje sporo. Na autorskim CMS z autorską grafiką i kilkoma funkcjami trzeba dać kilka tysięcy.


ozdort90

Napisano 08 styczeń 2016 - 11:56

Koszt niewielkiej i prostej, ale profesjonalnej strony zamówionej u firmy to około 800-1500 zł. Co do samej strony, to warto mieć na uwadze, że ze względu na rosnącą liczbę użytkowników urządzeń mobilnych, strona firmowa powinna być przystosowana pod te urządzenia (czyli powinna być zaprojektowana w widoku responsywnym).


manieczki2015

Napisano 16 czerwiec 2015 - 14:49

Myślę, że jak już kogoś stać na wykonanie strony, to lepiej niech zrobi to dobrze. Stronę mojej firmy zrobili http://www.eyedesign.com.pl/ plus pozycjonowanie, reklamy AdWard. 


eldem

Napisano 03 grudzień 2014 - 02:24

Dobra strona też swoje kosztuje niestety.


Wojtek1980

Napisano 01 grudzień 2014 - 15:33

http://vlct.com/ oni mi robią drugi serwis właśnie na magento i nie mam zastrzeżeń. Napisałem na PW. 


enkidu

Napisano 27 listopad 2014 - 17:02

http://vlct.com/ oni mi robią drugi serwis właśnie na magento i nie mam zastrzeżeń. Napisałem na PW. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)