Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zorganizowanie imprezy integracyjnej w Łodzi


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

hania32

Napisano 14 kwiecień 2019 - 11:15

Myślałeś może o takiej atrakcji jak bubble football. Myślę, że dla takiej ilości osób będzie w sam raz. Tutaj możesz zobaczyć jak to wygląda http://www.kojakfree...ubble-football/ , ubiera się w takie duże kule i biega za piłką. To jest bardzo zabawne, a do tego możesz np. wziąć pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego.


dyzia

Napisano 30 grudzień 2018 - 18:17

10 osób to dosyć kameralnie. My ostatnio organizowaliśmy taką imprezę dla 300 osób - to dopiero było wyzwanie! Musieliśmy ogarnąć m.in. wynajem monitorów plazmowych http://www.3tech.pl/wypozyczenia.html, oświetlenie sceny, nagłośnienie, obsługę multimediów, był nawet reżyser całej imprezy!


mtzd

Napisano 28 listopad 2018 - 10:58

Jesli będzie to tylko 10 osób, zastanów sie nad paintballem laserowym:

http://alfalaser.pl/...dla-firm-lodz/- tutaj znajdziesz szczegóły. Paintball laserowy jest sportem bardzo podobnym do klasycznej wersji tej gry. Kulki zastępuje tutaj fala podczerwieni emitowana z karabinu. Wiązki światła podczerwonego są wychwytywane przez specjalne czujniki noszone przez graczy na opaskach umieszczonych na głowie. Dzięki nowoczesnej technologii, wykorzystywanej w grze laser tag, nie ma problemu z urazami na wskutek uderzeń kulkami, a co za tym idzie udział w grze może wziąć każdy bez względu na predyspozycje i wiek. Jesli w imprezie biorą udzial kobiety to dzieki temu nie powinny narzekać :) 


alf

Napisano 28 listopad 2018 - 09:32

Podjąłem się zorganizowania imprezy integracyjnej w Łodzi na 10 osob.Jakie atrakcje warto jest w tym dniu przygotować? 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)