Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zakup drukarki 3D?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 11 maj 2020 - 07:56

Klamerns dokładnie zgadzam sie z tobą. Obecnie filamenty można kupić nawet w niektórych marketch. Niby okej, ale tak naprawdę jest pytanie o jakość tych filamentów, bo tajemnicą poliszynela jest chociażby stabilna średnica, która wpływa na jakość druku Ja jestem za tym, aby kupować lepsze filamanety, np te o których wspomniałeś


Zerowykredycik

Napisano 27 marzec 2020 - 20:39

koszty od 30k wzwyż .. też zależy od tego co chcesz drukować

ale poniżej tej kwoty to bym nawet nie patrzał


Napisano 04 marzec 2020 - 14:14

Wybór drukarki zależy głownie od tego PO CO ją chcesz mieć. Czy będziesz drukować w domu czy usługowo, jakie chcesz pole robocze, czy 1 czy 2 głowice. Wszystko ma znaczenie. Ja kupowałem pruse w 3drukarki.pl i robię małe usługi. Od razu tam kupiłem filament. Jak będziesz kupował materiał to nie baw sie w najtańszy badziew bo szkoda czasu. Głownie drukuje z petu-G printme. Świetny materiał.


pomocna

Napisano 27 październik 2019 - 09:35

Nie ma co wydawać kasy na chińszczyznę bo jakość wydruku nie będzie zadowalać. My mamy niby drukarkę a współpracujemy z drukarnią https://werk3d.pl/ żeby mieć profesjonalne wydruki. Oni mają sprzęt, drukarki między innymi Phrozen Shuffle czy Original Prusa i3 MK3. Na takich sprzętach to możecie sobie wyobrazić jakie wydruki wychodzą. Sporo już dla nas zrobili i jakość wykonania tych wydruków przeszła nasze oczekiwania. Na plus też czas realizacji. Jeśli też się zastanawiacie nad nawiązaniem współpracy z taką doświadczoną drukarnią to ich szczerze polecam. Na stronie się więcej dowiecie, są tam wszystkie dane kontaktowe.


Jarecki85

Napisano 17 grudzień 2018 - 07:22

Moim zdaniem drukarki 3d będą w przyszłości powszechnie wykorzystywane. Już teraz znajdują zastosowanie w wielu branżach, o czym można nawet poczytać na https://cubicinch.pl...anzy-paliwowej/. Według mnie to coś, czym warto się zainteresować już dziś.


Sleep

Napisano 05 listopad 2018 - 13:12

Pytanie w jakim dokładnie celu potrzebuje ktoś takiej drukarki? Jeśli w celu zarobkowym i ma jakoś konkretny pomysł, to na pewno się opłaca.


mleszczak

Napisano 04 listopad 2018 - 20:03

Zakup drukarki 3D jest ciekawym pomysłem - jeśli nie wiesz, na wybór której z nich się zdecydować, skontaktuj się z firmą https://robo3d.eu/która posiada je w swojej ofercie. To co ją wyróżnia to fakt, że w jej ofercie można znaleźć profesjonalne drukarki 3D.


adamela

Napisano 27 październik 2018 - 22:16

Zależy na jaką drukarkę się zdecydujesz, dobrą ofertę ma firma Warszawska https://3dphoenix.pl/- my od nich kupowaliśmy i była to bardzo dobra inwestycja 


Napisano 24 październik 2018 - 07:24

Czy opłaca się zakup drukarki 3 D do firmy i jakie to są koszty?

Dzień dobry,

zapraszam na stronę www.3dphoenix.pl. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i wybierzemy optymalne rozwiązanie

Pozdrawiam.


mgzeta

Napisano 23 październik 2018 - 09:50

To zależy do czego chcesz ja wykorzystać i jaki masz budżet na jej zakup. Też możesz napisać do http://www.noctuo.pl/ o przesłanie oferty na filament, dzięki temu będziesz miał rozeznanie jakie koszty są związane z samym drukiem i na pewno łatwiej będzie Ci podjąć decyzje. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)