Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Fotobudka na spotkaniach firmowych


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Aligru

Napisano 16 grudzień 2019 - 11:58

Pomysł świetny i na pewno się taka atrakcja sprawdzi. Jeśli szukasz odpowiedniej firmy, to polecam: fotobudka Wrocław


Napisano 27 listopad 2019 - 01:35

Polecam fotobudkę z Krakowa - www.fotosbudka.pl


pomocna

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:54

Myślę, że fotobudka jest całkiem ok, sama na takie imprezy też często wychodzę z takim pomysłem i kilka razy się udało szefa namówić :) on mało zabawowy ale widzi że pracownikom się podoba i się dobrze bawią dlatego te kilka stówek jest w stanie na ten cel przeznaczyć. Ostatnio wynajęliśmy w lipcu, fotobudkę produkcji Smove z polecenia szefowej innego działu, to podobno górna półka a koszty wynajmu takie same jak sprzętu konkurencji. Zdjęcia wyraźne, widać było po sprzęcie że same oryginalne części, działało niezawodnie. Także chyba rzeczywiście marka godna polecenia w zakresie takich sprzętów i usług. Widzę, że coraz więcej wynajmujących u nich się zaopatruje. 


liwia5

Napisano 25 lipiec 2018 - 09:31

To fajna atrakcja, ale warto pomyśleć o czymś bardziej oryginalnym. Z doświadczenia wiem, że pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego- mistrza Polski RedBull we freestyle football to świetna atrakcja. Organizowałam kilka razy imprezy firmowe i wszyscy byli zadowoleni. Bardzo ciekawe sztuczki dobrane pod odpowiednią muzykę.. super. Tutaj możesz znaleźć namiary http://kojakfree.com


gerentis

Napisano 05 kwiecień 2018 - 08:15

Myślę, że można by też zorganizować teatr ognia. Bardzo fajne widowisko. Na pewno się spodoba na takiej imprezie.


Solioe

Napisano 04 kwiecień 2018 - 07:35

Polecam tą firmę fotopsoty jest to fotobudka warszawa wynajem  , korzystałem z ich usług już wiele razy i mogę w 100 procentach polecić , doskonale znają się na rzeczy i na pewno jeszcze wrócę do nich. 


beniamindulinski

Napisano 09 luty 2018 - 10:04

To zależy jakie stosunki panują w firmie - bardziej koleżeńskie czy oficjalne. Generalnie fotobudki stają się coraz bardziej popularne w trakcie takich spotkań ;).


michalaniol

Napisano 08 luty 2018 - 13:41

Mam pytanie bo organizuje właśnie imprezę firmową z okazji 10-lecia jej istnienia i mój kolega wpadł na pomysł by wynająć na 2 godziny fotobudkę, czy uważacie że to dobry pomysł?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)