Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pozycjonowanie stron w Google Maps


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

BarbaraGruszka

Napisano 11 luty 2019 - 08:25

Zarówno wizytówka jak i jej pozycjonowanie powinno być prowadzone przez firmę z doświadczeniem:

https://www.sucha24....-strone-firmowa

 

Bo tylko w taki sposób będziemy w stanie zaznaczyć obecność naszej firmy w sieci. Konkurencja jest coraz większa, tak wiec warto jest się wyróżnić i postawić na reklamę na wielu platformach

 

ładna i ciekawa strona www

pozycjonowanie strony

fan page na facebooku


Karolkus

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:18

My właśnie niedawno przeszliśmy na pozycjonowanie lokalne i przyznam, że nie spodziewałem się, że przyniesie to w miarę szybko widoczne efekty. Także o Google Mapsa naprawdę warto zadbać. Podrzucam namiary na firmę, z którą współpracujemy w tym zakresie - agencja marketingowa wrocław . W razie bardziej szczegółowych pytań mogę odpowiedzieć na prv.
 


ydzik

Napisano 22 styczeń 2019 - 16:22

 

Korzystałam z usług firmy https://strategiczni.pl/pozycjonowanie
Naprawdę polecam. Wszystko przeprowadzone fachowo i profesjonalnie. Pozycjonowanie odniosło duży efekt. 

 

 

Mi od kilku lat pomaga firma http://www.s90.org.pl/ w celu optymalizacji moich witryn i późniejszemu wdrożeniu odpowiedniej strategii w celu wypromowania witryny. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej na samym poczatku zainwestować w promowanie w Social Mediach oraz oczywiście reklama Adwords(PPC) czyli płatne reklamy w Google.


annaj34

Napisano 25 wrzesień 2018 - 22:18

Polecam firmę Gemini IT z Zabrza, zajmują się pozycjonowaniem oraz tworzą wizytówki google maps oraz wykonują zdjęcia panoram 360. Fajnie wyglądają takie wirtualne spacery, z tego co widziałam wykonują również zdjęcia 360 stopni dronem.


Marianna21

Napisano 23 sierpień 2018 - 10:14

Korzystałam z usług firmy https://strategiczni.pl/pozycjonowanie
Naprawdę polecam. Wszystko przeprowadzone fachowo i profesjonalnie. Pozycjonowanie odniosło duży efekt. 

Artur Kaliski

Napisano 22 sierpień 2018 - 09:23

Ja korzystam z usług firmy StudioGO - ogarniają temat, działają szybko i skutecznie - a przy tym bardzo konkurencyjni cenowo.


Naster

Napisano 15 sierpień 2018 - 11:33

Ja stale inwestuje w pozycjonowanie, mimo iż jestem na pierwszych miejscach, to doskonale wiem, że jak przestane się reklamować, to szybko spadnę. Do skutecznej reklamy w internecie wykorzystuje usługi marketingu agencji interaktywnej https://solv.pl


Maciek_wwa

Napisano 19 marzec 2018 - 15:49

Warto samemu zadbać o wizytówkę w Google (program Google moja firma). To proste i skuteczne. Zauważyłem, że ta forma promowania się w sieci jest szczególnie skuteczna w sytuacji gdy po działamy lokalnie. Znajdują nas osoby, które szukają produktów lub usług blisko naszej lokalizacji.

 

Przy okazji - uważajcie na naciągaczy, którzy dzwonią i podają się za osoby reprezentujące Google. Oferują dbanie o wizytówkę w Google, pozbywanie się nieprzychylnych komentarzy i pewną pozycję na górze wyników wyszukiwania. Oferują umowę na 2-5 lat. Płatność oczywiście z góry. Najczęściej przysyłają kuriera z jakimś pismem (coś typu ogólne warunki świadczenia usług - to nawet nie umowa) i fakturą za "usługi internetowe". Nie muszę chyba wspominać, że po opłaceniu "usługi" nic w zamian nie dostaniecie. Celowo nie podaję nazwy ani adresów stron, bo naciągacze ciągle zmieniają tożsamość.


lilu21

Napisano 24 luty 2018 - 19:57

My współpracowaliśmy już z różnymi firmami, ale najbardziej doceniamy aktualną agencją social media Think Things. Bardzo dobry kontakt, profesjonalne działania i 100% zadowolenia po naszej stronie.

Maztek

Napisano 23 luty 2018 - 08:46

Doświadczenie doświadczeniami ale tylko kilka firm daje radę na rynku. Ja polecam www.niezwiazani.pl. My jesteśmy zadowoleni.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)