Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Który kurier jest najtańszy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 30 czerwiec 2020 - 18:10

Fast post polecam, pośrednicy usług kurierskich. Wpisuje na ich stronie w wyszukiwarce informacjo o rozmiarach paczki, opakowaniu, wadze i mi wyszukuje najlepsze opcje. Dla mnie najszybciej tak znalesc odpowiednią firme kurierska


kerryjane72

Napisano 18 luty 2020 - 10:47

Zależnie też od tego co zamierzacie wysłać. Nie każdy kurier poradzi sobie z każdą paczką. Tu np. rower kurier od https://www.pogotowi...-rower-kurierem to bardzo dobra opcja na wysłanie większych rzeczy, przesyłek niestandardowych. Porównajcie sobie tu kurierów od zadań specjalnych:)


PawluM

Napisano 12 luty 2020 - 17:28

Ciężko tak jednoznacznie wskazać najlepszą ofertę na tanie wysyłki. Ważne jest to jaką paczkę chcecie wysłać. Dlatego też najlepiej będzie zdecydować się na pomoc takich firm jak https://apikurier.pl/ Będziecie mogli znaleźć tu tanie paczki kurierskie, wszystko załatwicie mega wygodnie online:)


Napisano 16 styczeń 2020 - 23:13

Polecam superpaczki.pl wysyłałem z nimi paczki wielokrotnie zawsze dojeżdżają na miejsce w całości i bardzo szybko, zdarza się nawet z dnia na dzień.


G0siaa

Napisano 05 październik 2019 - 09:21

Ja od kilku lat korzystam z usług firmy www.tuwysylam.pl. Gwarantują szybką i bezpieczną dostawę oraz przystępne ceny. Jak dotąd jestem zadowolona z ich usług i nie myślę o zmianie kuriera.


mirell

Napisano 24 wrzesień 2019 - 20:20

Ja zawsze korzystam z FastPost. Zobacz sobie u nich. Za ich pośrednictwem wybierzesz najlepszą opcję usług kurierskich. Taka jakby wyszukiwarka, łatwo znalesc odpowiedniego dostawcę, zaledwie kilka minut i masz podane wszystko gdzie, za ile...Paczki, koperty,l palety zagraniczne i krajowe, nawet usługi lotnicze wyszukają dla ciebie i to jak najlepsze www.fastpost.pl


AlicjaM

Napisano 30 sierpień 2019 - 09:11

Przecież to wszystko zależy od oferty firmy kurierskiej...


agatazabek

Napisano 29 sierpień 2019 - 14:28

Ja wysyłam paczki do córki do Irlandii i zawsze korzystam z kuriera Green Speed, przesyłka zawsze dokładnie zabezpieczona nie zależnie co przesyłam. 


Wojciechs

Napisano 19 sierpień 2019 - 15:11

Ja bym nie patrzył na cenę, ale też na opinie, bo jakość stanowi bardzo ważny faktor, a wiele firm kurierskich o tym zapomina.


enzymata

Napisano 09 sierpień 2019 - 09:51

Jak to który? Taki, który jest na czas i nie niszczy przesyłek.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)