Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Program do nauki języka angielskiego za darmo


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:08

jak dla mnie najważniejsze jest to, żeby mieć kontakt z językiem, ja lubię się z nim osłuchać wtedy mi później łatwiej idzie nauka. Ostatnio odkryłam, że bardzo fajnym sposobem na to, żeby się uczyć są webinaria prowadzone przez Hymana Freemana na jaksiemaszposlko.com. Fajne tematy, no i prowadzący taki fajny pozytywny aż chce się go słuchać. 


Napisano 19 marzec 2018 - 09:41

Wiem, że speakingo.pl stawia za priorytet przede wszystkim mówienie. Za to duży plus, bo w sumie rzadko spotykana sprawa. Większość platform tylko męczy gramatyką. Tutaj jest lepiej, inaczej.


marianek3

Napisano 14 grudzień 2017 - 11:15

W pracy siędzę przed komputerem, piszę pracę licencjacką na komputerze, nie dałbym rady jeszcze uczyć się przed komputerem. Moja koleżanka była na obozach językowych i z tego co pamiętam była pod wrażeniem, bardzo dużo rzeczy się nauczyła , mimo tego że sporo czasu poświęcała również na zwiedzanie i zabawę. Sprawdźcie ofertę na tej stronie http://smiletrips.pl/, może komuś pasuję taka opcja nauczania się języka. 


Nelka

Napisano 21 październik 2017 - 23:00

Jeżeli naprawdę chcemy się czegoś nauczyć, jesteśmy zmotywowani to praktycznie wszelkie niezbędne materiały dostaniemy za darmo. W sieci jest tego mnóstwo, więc wcale nie potrzeba płatnych - jeżeli ktoś dąży do wiedzy, to ją zdobędzie. Wszystko się właśnie rozchodzi o dążenie do tego celu. Bardzo fajne filmiki, które nauczą Was jak się motywować znajdziecie na podanym blogu. Jest to przydatne zarówno w kwestii nauki, pracy, ale również życia codziennego. Motywacja potrafi sprawić, że zdobędziemy wszystko to, do czego tak usilnie dążymy.


Napisano 05 wrzesień 2017 - 12:14

no niestety za efekty trzeba płacić :) ale niewielkim kosztem też można! wystarczy tylko odpowiednia motywacja do nauki i trochę pomocy naukowych - u mnie sprawdza się etutor, memrise i rozmowy z native'ami (wystarczy dogadać się na facebooku - pełno jest grup, gdzie ludzie uczą się języków i umawiają na konwersacje za darmo)


dancewithhim

Napisano 05 wrzesień 2017 - 05:32

Barbara wszystkie sensowne programy są płatne. Piszę tutaj na przykład o:

super memo

profesor henry

Możesz ściągnać sobie z sieci ich wersje demo oraz zobaczyć czy Ci to pasuje. 

Poza tym warto jest wchodzić sobie na stronkę BBc learning english ponieważ tam jest również bardzo wiele ćwiczeń języka angielskiego.

Jesli nie masz czasu na naukę angielskiego stacjonarnie to zainteresuj sie ofertą speak up: https://speak-up.pl/pl/kontakt- możńa tam zapisac sie na kursy online. 


Jaanek

Napisano 04 wrzesień 2017 - 13:45

na preferuje naukę poprzez rozmowę :P


BarbaraGruszka

Napisano 04 wrzesień 2017 - 11:59

Polecicie jakiś w tym roku? 


Napisano 18 sierpień 2016 - 10:54

Zróżnicowany wybór programów multimedialnych do nauki języków dla dzieci ma sklep Just Soft na swojej stronce justsoft.com.pl. Ktoś też u nich kupuje? Taniej nie znalazłem w internecie tego typu pomocy naukowych. Proste, logiczne dla nauczyciela, a atrakcyjne i ciekawe dla dzieci. Polecam!


elka2002

Napisano 30 lipiec 2016 - 18:32

Myślę, że lepiej skorzystać z bezpłatnych aplikacji, które można pobrać na telefon. Jest to znacznie lepsze i korzystniejsze rozwiązanie. Tutaj https://langzie.pl/b...jezykow-obcych/ można dowiedzieć się więcej na ten temat.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)