Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie biuro księgowe polecacie - Legionowo i okolice???


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 21 styczeń 2020 - 07:57

Mogę polecić biuro www.porachowani.pl, siedzibę mają na ulicy Chrościckiego, warto sprawić ich ofertę, moim zdaniem jest atrakcyjna, jestem zadowolony (mam jednoosobową działalność)

Napisano 18 wrzesień 2019 - 17:17

Na terenie Warszawy i bliskich okolic działa Księgowy w airmaxach, który bardzo profesjonalnie zajmuje się księgowością w firmie. Wiem, bo korzystam z jego usług, odciążył mnie ze wszystkich spraw podatkowych i kadrowych.

Napisano 23 sierpień 2019 - 07:12

Jeśli poszukujesz doświadczonej, profesjonalnej i rzetelnej osoby do prowadzenia rozliczeń w zakresie prowadzenia KPiR, KH, przygotowanie sprawozdań finansowych oraz wszystkich zagadnień związanych z księgowością oraz prawem podatkowym Twojej firmy to dobrze trafiłeś.

Zapraszam do kontaktu email: martula.g@gazeta.pl


majka3131

Napisano 30 wrzesień 2017 - 19:30

Ja mogę polecić biuro rachunkowe Wola-Warszawa, bardzo rzetelne podejście do Klienta, kontakt super - konkretnie i na temat. A przy tym wszystkie sprawy pozałatwiane na tip top :) 


Napisano 15 wrzesień 2017 - 15:31

Nie polecam biura Liczyk, brak komunikacji i zrozumienia klienta, wszystko na ostatna chwilę, ma się wrażenie chaosu i przypadkowości, brak elestyczności, brak kultury i zaufania.


Napisano 13 marzec 2017 - 18:17

Ja polecam biuro sukces partner z legionowa naprawdę rzetelne biuro, Pani właścicielka wyłapała i poprawiła błędy wcześniejszej księgowej. 


JJ1992

Napisano 04 październik 2016 - 02:27

Dobrym i godnym uwagi biurem rachunkowych jest biuro Rybczyńscy, fachowa i kompleksowa obsługa zagadnień związanych finansami i księgowością. rybczynscy.eu


lagis

Napisano 30 wrzesień 2016 - 20:59

Biuro rachunkowe jakie moge polecić to biuro GRAŻYNA,prowadzone przez Panią Beate Baliszewską. Osobiście jestem bardzo zadowolony z terminowości i dokładności z jaką są prowadzone rozliczenia w tym biurze. Polecam


Napisano 20 wrzesień 2016 - 07:57

Witam,

Plus Biuro Rachunkowe zaprasza do współpracy - atrakcyjne ceny. Oferuję usługi z zakresu KPiR oraz kadry i płace z możliwością dojazdu do klienta.. W momencie podpisania umowy o współpracy pierwsze trzy miesiące gratis smile.png Kontakt: annajodko@onet.pl


Traward

Napisano 03 wrzesień 2016 - 15:30

A czy zaraz jest Ci potrzebne biuro ? Może po prostu sama zajmij się kadrami jest wiele portali na których doczytasz wszelkie informacje. Na tej stronie http://www.portalkad...-formularze-693znajdziesz mnóstwo druków i formularzy, które na pewno będą Ci potrzebne. Ogólnie przejrzyj sobie cały serwis i na pewno niektóre kwestie Ci się rozjaśnią. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)