Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak zdobyć klientów?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

b2bus

Napisano 06 grudzień 2017 - 21:42

bezpośredni kontakt, to bardzo skuteczny sposób na zdobycie klienta. pomocne są wtedy bazy firm z okolicy


marecki_

Napisano 28 listopad 2017 - 16:48

Co sądzicie o content marketingu? Teraz wiele osób inwestuje w taki sposób promocji, wydaje mi się, że warto. W sumie teraz większość osób bardzo negatywnie reaguje na reklamę bezpośrednią, także taka bardziej delikatna forma promocji biznesu, może okazać się pomocna. Oczywiście pisząc o content marketingu nie mam na myśli wyłącznie bloga, jak co po niektórym się wydaje, to są także takie rzeczy jak artykuły eksperckie, infografiki, e-booki, podcasty itp. Można sobie poczytać na ten temat na blogu https://blog.nazwa.p...plusy-i-minusy/content marketing to dobre rowiązanie, jeśli chcemy zwiększyć rozpoznawalność marki oraz zyskać status eksperta w branży.


Napisano 20 październik 2017 - 14:51

Jestem podobnego zdania, udział w dużych wydarzeniach biznesowych typu forum gospodarcze czy branżowych eventach na wzór konferencji Billennium to idealne miejsca do pozyskania kontaktów biznesowych , a tym samym nowych klientów. To właśnie tam budujesz swój wizerunek.


katarzynas

Napisano 11 październik 2017 - 14:36

Gdzie najłatwiej zwerbować klientów jak nie na spotkaniach biznesowych? Kilka razy przyjdziesz na wydarzenie podobne do Europejskiego Forum Gospodarczego Łódzkie 2017 i zobaczysz jak Ci zyski podskoczą :) Dobra reklama naprawdę popłaca.  :D  :D


Napisano 26 wrzesień 2017 - 08:34

Dodawałem swoją firmę do katalogu na stronie lokalneoferty.pl parę dni temu. Strona robi dobre wrażenie, ma sensowny projekt, nowoczesną szatę graficzną, można szybko założyć konto i zarządzać swoją wizytówką. Także ja bym ten portal polecał, choć podobnych jest multum – każdy znajdzie coś dla siebie.


pitahaja

Napisano 31 sierpień 2017 - 06:41

Tak, reklama tu jest podstawową sprawą, najlepiej zlecić ją fachowcom


maciek_p

Napisano 28 sierpień 2017 - 21:55

Jak? Najlepiej poprzez reklamę. Jeśli nie wiesz, jak się reklamować, zapoznaj się z bazą wiedzy oferowaną przez http://adnext.pl/baza-wiedzy- myślę, że artykuły, które są tam publikowane, pomogą Ci zdobyć nowych klientów.


KasiaIn

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:38

Certyfi katy nic nie pomogą. Parę lat temu, to jeszcze działało. Teraz już nie. Zwłaszcza, jeżeli na stronę nie ma ruchu, to żaden, nawet i najdroższy certyfikat nie pomoże.


Naster

Napisano 16 lipiec 2017 - 20:26

http://panterabiznesu.pl/Ta firma zajmuje się przyznawaniem certyfikatów dla firm, które pomagają pozyskać nowych klientów, poprzez nabranie do nich zaufania. 


grey tree

Napisano 07 lipiec 2017 - 08:24

Ten wątek bardzo dobrze pokazuje jak skomplikowany jest świat reklamy. Użytkownicy przedstawiają tu przeróżne formy promowania firmy, która ich zdaniem jest najskuteczniejsza. Jak widać, możliwości jest dużo, ale nie trzeba wykorzystywać wszystkiego naraz, żeby przyciągnąć klientów. Lepiej skupić się na jednym elemencie reklamy i wykonać go doskonale niż skorzystać z wielu opcji jednocześnie i nie uzyskać pożądanego efektu. Radzimy skonsultować się z doświadczoną agencją interaktywną, która poprowadzi Państwa przez cały reklamowy mechanizm i zrealizuje strategię marketingową dopasowaną do Państwa konkretnej firmy. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)